کسب مقام دوم مسابقه‌های ورزشی صنعت آب و برق استان فارس توسط برق شیراز

Printer-friendly version
سه شنبه, مرداد 22, 1398
ورزشکاران این شرکت موفق به کسب عنوان دوم شنا و طناب‌کشی شدند.

رئیس کارگروه ورزشی، سلامت و درمان شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: ورزشکاران این شرکت موفق به کسب عنوان دوم مسابقات ورزشی  شنا و طناب‌کشی صنعت آب و برق شدند.

به گزارش روابط عمومی توزیع نیروی برق شیراز، محمد مقیمی گفت: مسابقات ورزشی صنعت آب و برق، هفته گذشته با حضور ورزشکارانی از شرکت‌های مختلف توزیع برق فارس و شیراز، برق منطقه‌ای و آبفای شهری و روستایی در شیراز برگزار شد.

وی گفت: این دوره از مسابقات در دو رشته طناب‌کشی و شنا پیش‌بینی شده بود و شرکت توزیع نیروی برق شیراز با 21 ورزشکار در این مسابقات شرکت کرد و در هر دو رشته موفق به کسب عنوان دومی شد.

مقیمی خاطرنشان کرد که در این دوره از مسابقات ورزشی صنعت آب و برق، رشته شنا به میزبانی برق منطقه‌ای و رشته طناب‌کشی به میزبانی آبفا روستایی برگزار شد.

دبیر کارگروه ورزش، سلامت و درمان شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: در این دوره از مسابقات ورزشی صنعت آب و برق، 10 ورزشکار در رشته طناب‌کشی و 11 ورزشکار در رشته شنا از توزیع شیراز حضور داشتند.

محمدعلی رحمانی با بیان اینکه رقابت‌های ورزشی شنای  این دوره ویژه مردان بود، ادامه داد: این رقابت‌ها در 6 گروه سنی با حضور پرشور ورزشکاران از شرکت‌های تابعه صنعت آب و برق برگزار شد.

او با یادآوری اینکه شناگران شرکت‌کننده در دو رشته کرال سینه و قورباغه با یکدیگر رقابت کردند، گفت: تیم شرکت توزیع نیروی برق شیراز جمعاً در دو رشته اعلام‌شده، 127 امتیاز کسب کرد و بر سکوی دوم ایستاد.

رحمانی همچنین از برگزاری جشنواره فرزندان دختر شرکت‌های تابعه صنعت آب و برق در شیراز خبر داد و گفت: این جشنواره ورزشی نیز به میزبانی شرکت آبفای شیراز و با حضور 140 نفر برگزار شد.

دبیر کارگروه ورزش شرکت توزیع نیروی برق شیراز خاطرنشان کرد که در این جشنواره ورزشی، 20 نفر از فرزندان دختر همکاران شرکت در سه رده سنی، 6 تا 8 سال، 8 تا 10 سال و 10 تا 12 سال حضور داشتند.