کسب عنوان سومی تیم فوتسال توزیع برق شیراز در رقابت‌های کارگری

Printer-friendly version
شنبه, ارديبهشت 21, 1398
مسابقه‌های فوتسال پیشکسوتان کارگران فارس به مناسبت هفته کارگر برگزار شد.

 دبیر کارگروه ورزش، سلامت و درمان شرکت توزیع نیروی برق شیراز اعلام کرد که تیم فوتسال پیشکسوتان این شرکت برای اولین بار، موفق به کسب عنوان سومی رقابت‌های کارگری فارس شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شیراز، سعید رحمانی فرد گفت: مسابقات فوتسال پیشکسوتان کارگران فارس به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر برگزار شد.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها با حضور  تیم از سازمان‌ها، اداره‌ها و نهادهای مختلف برگزار شد، گفت: تیم فوتسال توزیع نیروی برق شیراز در این دوره از رقابت‌ها و برای نخستین بار مقام سوم را کسب کرد.

رحمانی فرد گفت: این رقابت‌ها به شکل دوره‌ای و طی مدت پنج هفته در سالن ورزشی کارگران فارس برگزار شد و تیم‌های شرکت عمران صدرا و شهرداری شیراز به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند.

بر اساس این گزارش، اکبر شهریاری، اسماعیل دهقان، رضا یزدانپور، نادر شیرالی، سعید رحمانی فرد، عباس رمضانی، مهدی فتحی، محمدباقر استواری، محمدعلی هاشمی، علی خسروزادگان و تیمور مصلایی فر، اعضای تیم فوتسال پیشکسوتان توزیع برق شیراز را تشکیل می‌دادند. سعید رحمانی فرد عهده‌دار سرپرستی و عباس رمضانی عهده‌دار مربیگری این تیم بودند.