کسب عنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان شرقی

Printer-friendly version
شنبه, شهريور 27, 1395
به گزارش اداره روابط عومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان شرقی:

    به گزارش اداره روابط عومی و آموزش همگانی , هیجدهمین جشنواره شهید رجایی با حضور دکتر جبارزاده استاندار محترم آذربایجان شرقی , رییس سازمان برنامه و بودجه , معاونین استاندار و جمعی از مدیران کل استان در محل سازمان برنامه بودجه برگزار شد و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان شرقی مفتخر به کسب عنوان دستگاه برگزیده در بین دستگاه های اجرایی استان شد.

    در قسمتی از لوح سپاس آمده است: یکی از مهم ترین ابزارهای توسعه سازمانها , استقرار نظام مدیریت عملکرد است.هر گونه تلاش برای بهبود مستمر سازمان , موجب افزایش اعتماد مردم به کارکنان و مسئولین دستگاه های اجرایی عمومی , دولت خدمتگزار و ارتقای سطح رضایت عمومی خواهد گردید.

    در همین راستا و بر اساس بررسی و ارزیابی به عمل آمده , در ارزیابی عملکرد 1394 شرکت آب و فاضلاب روستایی استان به عنوان دستگاه برگزیده انتخاب شده است.

  بدین وسیله از همت, تلاش خالصانه و اقدامات اثربخش جناب عالی و مجموعه همکاران آن دستگاه اجرایی که بنا بر احساس مسئولیت و درک ارزشهای اسلامی و انسانی به ارتقای سطح خدمت رسانی مردم عزیز استان اهتمام ورزیده اند, تقدیر و تشکر می نمایم.

   امید است با اتکا به خداوند متعال در سال اقتصاد مقاومتی , اقدام و عمل , در سایه توجهات حضرت ولی (عج) , پیروی از منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و اجرای سیاست های عالیه دولت تدبیر و امید شاهد بهبود مستمر فرآیند های انجام کار و توفیق ارائه خدمات بیشتر به مردم شریف استان باشیم.