پیام تبریک رییس سازمان جهادکشاورزی استان یزد به مناسبت روز خبرنگار

Printer-friendly version
چهارشنبه, مرداد 17, 1397
به گزارش روابط عمومی

مهندس سجادی پوررئیس سازمان جهادكشاورزي استان یزد، به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار پیام تبریکی به شرح ذیل صادر کرد:

((بسم الله الرحمن الرحیم))
هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید گرانقدر محمود صارمی، روز خبرنگار، و بهانه ای برای قدردانی از کسانی است که عصر اطلاعات و ارتباطات به آنان نیاز وافر دارد. کسانی که سلامت فکری و فرهنگی جامعه مدیون تلاشهای شبانه روزی و بی وقفه آنان است. کسانی که با قبول کمبودها و مخاطرات فراوان، برای ساختن کشوری آباد و آزاد و برای ساختن بهترین ها برای ایران و ایرانی می نویسند، مخابره می کنند و می گویند. 
اینجانب بعنوان مسول بخش کشاورزی در استان یزد این روز بزرگ و با اهمیت را به  تمامی فعالان عرصه خبرنگاری و خبر رسانی در ایران اسلامی و بخصوص استان یزد تبریک عرض می کنم. 
ماموریت اصلی من، همکارانم، و تولیدکنندگان و بهره برداران عزیز تامین بیش از پیش امنیت غذایی در جامعه است.
 بدینوسیله از تلاشهای صادقانه کلیه عزیزانی که در طی سال گذشته و سالیان قبل با تولید و مخابره دقیق و بموقع وقایع بخش کشاورزی، فعالیت ها و اقدامات فعالان این بخش را به جامعه منتقل نموده، با نقدهای آگاهانه و دلسوزانه خود مدیران و مسولان را متوجه نقائص موجود کرده و با پیشنهادات ارزنده و سازنده شان ما را در انجام هرچه بهتر ماموریت سنگین مان یاری رسانیده اند سپاسگزاری می کنم.

من و همکارانم وظیفه خود می دانیم با افزایش تعامل با جامعه خبرنگاری بعنوان نمایندگان ارزشمند افکار عمومی، عدم نگاه ابزاری به خبرنگاران و رسانه ها، عدم تبعیض در نگاه به آنها و مهمتر از همه ارائه صحیح، دقیق و به موقع اطلاعات، فضای مساعدتری را برای فعالیت این عزیزان فراهم نماییم. 

امیدوارم در سایه یک تعامل دوجانبه و ارزشمند و با گسترش بیش از پیش همکاریهای دو و یا چند جانبه شاهد رشد و توسعه مستمر بخش کشاورزی در استان یزد، افزایش رضایتمندی هم استانیهای محترم و همچنین بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی فعالان این بخش باشیم.
       سیدجمال سجادی پور
 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد