Error message

Notice: unserialize(): Error at offset 11 of 39 bytes in variable_initialize() (line 1189 of /var/www/vhosts/barghab.ir/httpdocs/includes/bootstrap.inc).

پروژه آبرسانی مجتمع روستایی دمیگز افتتاح شد

Printer-friendly version
دوشنبه, بهمن 21, 1398
با هدف آبرسانی به 6 روستای استان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: پروژه آبرسانی مجتمع روستایی دمیگز که عملیات اجرایی آن در هفته دولت آغاز شده بود با حضور استاندار افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر، روح الله طاهریان پور روز یکشنبه در این آیین گفت: خط انتقال این پروژه ۱۶ کیلومتر و شبکه توزیع آب ۶ کیلومتر است که برای اجرای آن ۲۵ میلیارد ریال هزینه شده است.وی بیان کرد: این مجتمع آبرسانی به ۶ روستا شامل روستاهای کورک، کمال احمدی ، دمیگز جنوبی، میانی و شمالی و کالو آبرسانی می‌کند.
استاندار بوشهر در مراسم افتتاح مجتمع آبرسانی دمیگز با تقدیر از فعالیت‌های شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهرگفت: با توجه به محدودیت های مالی که در کشور وجود دارد اما این پروژه با جدیت دنبال و در ۵ ماه افتتاح شد.عبدالکریم گراوند اضافه کرد: در این دولت به دنبال این بودیم که بدون حاشیه، نوکری مردم را بکنیم و دولت با همه تحریم ها و مشکلات مالی، روند توسعه کشور را متوقف نکرد.
استاندار بوشهر با بیان اینکه سفر رییس جمهور به استان در سال گذشته برکات زیادی برای استان داشت، اضافه کرد: با توجه به مشکلات مالی در کشور روز گذشته ۱۳ میلیارد تومان از پروژه های مصوب سفر رییس جمهور افتتاح شد و این امر نشان از همت دولت برای توسعه کشور است.
وی افزود: کار کردن در شرایط سخت هنر است و مدیریت استان تصمیم بر این گرفت که منابع مالی را هدفمند هزینه کند و با همین روش مشکلات آب در استان مدیریت شد و پروژه مهم فاضلاب در بوشهر رو به اتمام است.
نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر می‌بینیم در وجود تحریم‌های ظالمانه چنین پروژه‌های ارزشمندی افتتاح می‌شود نشان از تدبیر و برنامه ریزی در مسئولان استان است.
سکینه الماسی افزود: انتظار است با تداوم این روند روز به روز شاهد بهبود وضعیت تامین آب شرب استان باشیم.
 

گروه خبر: