ویژه

مراسم تكريم و معارفه مدير عامل شركت توليد نيروي برق شازند

در این مراسم آقای مهندس علیرضا شیخی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت تولید نیروی برق شازند معرفی شد، و از خدمات آقای مهندس ناصر فرجی در سمت مدیرعاملی این شرکت تقدیر شد.

در این مراسم آقای علیرضا شیخی به عنوان مدیرعامل جدید  شرکت تولید نیروی برق شازند معرفی شد.

آبفار استان تهران موفق به اخذ گواهینامه استاندارهای استاندارد ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007شد

رضا پوررجب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفار استان تهران این خبر را اعلام کرد و گفت این موفقیت در پی بازدید ممیزان استاندارهای فوق از شرکت ISC به دست آمد.

برگزاری اولین نشست تخصصی نمایندگان گنجینه آب در شرکت های آب منطقه ای بیستم آذر ماه شرکت مدیریت منابع آب ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران اولین نشست تخصصی نمایندگان گنجینه آب در شرکت های آب منطقه ای امروز بیستم آذر ماه در شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.

پروژه آب رسانی به روستای کلاته سفید در شهرستان تربت جام به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار تربت جام با تشریح عملیات اجرایی این پروژه گفت: با اجرای این طرح آب رسانی حدود ۳۵ مشترک در روستای کلاته سفید از توابع بخش مرکزی شهرستان تربت جام از نعمت آب شرب لوله کشی باکیفیت و پایدار برخوردار شده اند.

حسن یوسفی، احداث یک رشته قنات، ۶/۳ کیلومتر خط انتقال، ۱ کیلومتر شبکه توزیع و نصب یک باب مخزن فلزی ۱۲ هزار لیتری و احداث یک باب اتاقک کلریناتور و نصب و راه اندازی یک دستگاه هیدروکلریناتور جهت گندزدایی و سالم سازی آب شرب روستا را از جمله عملیات اجرایی این پروژه ذکر کرد.

اولین تصفیه خانه فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد در مدار بهره برداری قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی آبفار، مدیرعامل آبفار کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر اظهار داشت: در این طرح برای ۳۰۰ خانوار شبکه اتصال به فاضلاب به صورت کاملاً رایگان اجرا شود .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تاکنون فاضلاب ۲۶۵ خانوار روستای شوتاور به این طرح متصل شده است.

وی هزینه این طرح را قریب به ۳۵ میلیارد ریال عنوان و اظهار داشت: این اولین فاضلاب روستایی در کهگیلویه و بویراحمد است و ما به صورت کاملا رایگان اتصال خانه ها به این شبکه را انجام  میدهیم.

عملیات اجرایی احداث سد کوچک مخزنی فاضل آباد آزادشهر

مدیر دفتر طرح های زودبازده شرکت آب منطقه ای گلستان، از ادامه عملیات تکمیلی سد کوچک مخزنی فاضل آباد از توابع شهرستان آزادشهر را اعلام نمود.

به گزارش شرکت آب منطقه ای گلستان، مهرداد نوروزی هدف از اجرای این پروژه که از مجموعه طرح های کوچک تامین آب استان می باشد، را استحصال بهینه آب، مهار و کنترل سیلابهای فصلی، بهبود سطح زیر کشت اراضی کشاورزی پایین دست و ذخیره سازی آب در فصول غیر زراعی و آبیاری اراضی در فصل زراعی اعلام کرد.

عملیات اجرایی خط انتقال پروژه تصفیه خانه فاضلاب بیرجند به پایان رسید

مهندس مهدی هاشمی مقدم با اشاره به شروع عملیات اجرایی پروژه احداث تصفیه خانه بیرجند از سه ماهه دوم سال ۹۴ گفت: عملیات اجرایی احداث خط انتقال تصفیه خانه فاضلاب بیرجند ۱۰۰ درصد به اتمام رسیده  و در حال حاضر فعالیت تکمیلی و رفع نواقص در دستور کار قرار دارد .

وی افزود: پروژه تصفیه خانه به ظرفیت ۱۴۰ هزار نفر و به روش لجن فعال توسط پیمانکار طراحی  و بخش عمده سازه های فرآیندی ساخته و عملیات تست و آب بندی آن آغاز شده است.

راه‌اندازی سیستم کنتاکت سنتر (Contact Center) در شرکت توزیع برق همدان

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان همدان از راه‌اندازی سیستم کنتاکت سنتر (Contact Center) در حوزه پاسخگویی آنلاین و تکریم بیشتر ارباب رجوع و مشترکین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی اظهار داشت: امروزه با توجه به کاهش ذخایر فسیلی و معادن و دیگر ذخایر و به تبع آن کاهش درآمدها به علت افزایش مصرف بی‌رویه و لزوم توجه به آینده برای آیندگان باعث شده تا به هر نحو ممکن از هدررفت سرمایه‌های ملی به هر شکل ممکن جلوگیری بعمل آید.

نشست افتتاحیه نظارت عالیه بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

با حضور ناظرین منتخب شرکت توانیر ، نظارت عالیه بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان آغاز شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در نشست افتتاحیه این برنامه گفت: نگاه ما به موضوع ارزیابی و نظارت این است که، این مهم را یک فرصت شایسته برای ارتقای خدمت رسانی می دانیم .

مهندس سیدمحمد موسوی زاده با بیان این که برنامه نظارت عالیه توسط مدیران مجرّب و نخبه صنعت برق کشور انجام می شود افزود: شناسائی نقاط قابل بهبود و رفع آنها و همچنین تعمیم نقاط قوت ، اقدامی بسیار اثرگذار است .

آب منطقه ای گیلان تا سال 1425 برای مصرف آب در زمینه های مختلف دارای برنامه می باشد

 

مهندس غلامعلی جعفرزاده نماینده محترم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با مهندس لطفی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان دیدار کرد.

دراین دیدار مهندس لطفی ضمن ارائه پاور پوینت به تشریح سیمای کلی آب استان در زمینه کشاورزی، خدمات و شرب پرداخت و گفت: آب منطقه ای گیلان متولی مدیریت آب در استان است و سازمانهای دیگر بهره بردارمی باشند و این شرکت تا سال 1425 برای مصرف آب در زمینه های مختلف دارای برنامه های راهبردی می باشد.

Pages