همزمان با ولادت حضرت ابالفضل (ع) و روز جانباز انجام شد :

Printer-friendly version
پنجشنبه, فروردين 22, 1398
تجلیل از جانبازان شرکت برق منطقه ای سمنان

همزمان با میلاد فرخنده حضرت ابالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور امام جمعه موقت سمنان ، مدیرعامل ، معاونین وکارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان ، از جانبازان این شرکت تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم حجه الاسلام والمسلمین مهدوی نژاد ، امام جمعه موقت سمنان با تبریک ایام با سعادت ماه پرفضیلت شعبان، گفت : اعیاد شعبانیه و بزرگداشت روز پاسدار و جانباز ، توجه ما را به ایثار و رشادت های این سرافرازان میهن اسلامی  بیش از پیش جلب می نمایدکه همواره باید مدیون از خودگذشتگی این غیورمردان باشیم.

حجه الاسلام والمسلمین مهدوی نژاد ، عظمت شخصیت حضرت ابالفضل (ع) را فراتر از فکر و درک انسان دانست و افزود : بزرگی و عظمت حضرت ابالفضل (ع) را در عبارت "بنفسی انت "حضرت ابا عبدا.. الحسین (ع) می توان دریافت.  

وی با اشاره به زیارت نامه حضرت عباس بن علی (ع) که از امام صادق (ع) بیان گردیده است ، گفت : در زیارتنامه علمدار کربلا حضرت ابالفضل (ع) به سه مشخصه مهمِ تسلیم در برابر خداوند ، تصدیق و وفاداری یاد شده است .

در ادامه این مراسم از 9 تن از جانبازان این شرکت به نام های عباسعلی مظفری ارضتی ، اسدا.. مزدارانی ، مهدی عموزاده ، علیجان معینی ، علیرضا رکابدار،  حمید رضا قادری ، ابوالقاسم ولی ، حسینعلی حیدرزاده و سید محمد هاشمی پور با اهداء لوح تقدیر ، تجلیل به عمل آمد .