نکوداشت دهه کرامت در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

Printer-friendly version
دوشنبه, تير 24, 1398
به مناسبت ولادت امام رضا (ع) انجام شد؛

نکوداشت دهه کرامت در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

همزمان با ولادت حضرت امام رضا (ع)، مراسم نکوداشت دهه کرامت در نمازخانه شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان برگزار شد.

استاد حوزه علمیه و امام جماعت این شرکت با گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و ولادت علی بن موسی الرضا (ع) بیان داشت: این دهه بیانگر بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است.   

حجت الاسلام رضا طاهریان گفت: تمام مفاهیم ارزشمندی که ما در فرهنگ غنی اسلام داریم، در این دهه تداعی می شوند چرا که حرم حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) ، کانون دعا، نیایش و سایر مفاهیم گرانبها است که تلالو این نورانیت را می توان در جهان مشاهده کرد.

وی با اشاره به حدیثی از حضرت رضا (ع)  اظهارداشت: انسان مؤمن برای سایر افراد شر و گرفتاری ندارد، مردم از شر او در ایمن هستند، کار خوبی که دیگران انجام می دهند را بسیار می شمارد، از زیادی مراجعه مردم ملول نمی شود، از طلب علم خسته نمی گردد، عزتمند است، همواره در کسب مال حلال است ، در مسیر خدا قرار دارد، گمنامی را بر امور ظاهری ترجیح می دهد و هیچ کس را نمی بیند مگر این که بگوید بهتر و متقی تر از اوست، به عنوان 10 ویژگی به شمار می روند که اگر در انسان باشد آن فرد عاقل و کامل است.

گفتنی است: در این مراسم از 11 نفر  همکاران این شرکت که پیشنهادهای آنان در کمیته عالی نظام پیشنهادها مصوب گردیده با اهدای لوح و هدایائی تقدیر به عمل آمد.