نقش بانوان در توسعه فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي حائز اهميت است

Printer-friendly version
يكشنبه, فروردين 26, 1397
مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان درمراسم تجلیل از بانوان:

به گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، در مراسم تجلیل از مادران شهید خانواده صنعت برق استان و بانوان برتر در حوزه های مختلف علمی و فرهنگی ،  مهندس علیزاده مدیرعامل این شرکت ضمن قدردانی از فعالیت های موثر بانوان پرتلاش مجموعه توزیع برق به تشریح نقش زن در توسعه فرهنگی ، اقتصادی واجتماعی در سطح کشور پرداخت.

مهندس علیزاده با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) الگوی زن جامعه اسلامی است و باید در تمام شئون زندگی الگوی زنان ایران زمین باشد، افزود: بانوی یگانه اسلام همواره تاکید دارد که در خدمت به مادران پاینده باشیم. وی با اشاره به نقش آفرینی بانوان در حوزه های مختلف علمی ، فرهنگی و خدمت به مردم ، گفت: امروز نگاه جهان بیش از قبل به سوی زنان معطوف شده است. دلیل این امر هم اهمیت تحقق توسعه اجتماعی، تسریع فرآیند توسعه اقتصادی و محقق شدن عدالت اجتماعی است. چنانچه به زن به عنوان نیروی فعال سازنده نگریسته شود، قطعا روند توسعه و افزایش کمی و کیفی نیروی انسانی جوامع افزایش خواهد یافت.

در ادامه این مراسم از مادران شهید دفاع مقدس که فرزندانشان در صنعت برق زنجان شاغل بودند و همچنین بانوان برتر در سال 96 با اهداء لوح سپاس قدردانی شدند. گفتنی است در انتهای مراسم یادشده کارگاه آموزشی تحت عنوان " اهالی خورشید " با تدریس یکی از اساتید برجسته علم روانشناسی در خصوص اهمیت نقش بانوان در زندگی خانوادگی واجتماعی برگزارشد.