نشست هماهنگی ممیزی یکپارچه صنعت برق در شرکت توزیع برق خراسان شمالی برگزار شد

Printer-friendly version
دوشنبه, مهر 26, 1395
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی:

نشست ممیزی یکپارچه صنعت برق استان با حضور تمامی مدیران، معاونان و کارشناسان واحدهای مختلف ستادی در شرکت توزیع برق استان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی در این نشست چند ساعته ضمن تاکید بر اهمیت فرآیند ممیزی گفت: ممیزی در دین اسلام نیز به شیوه نگرش بر اعمال و رفتار خود پیش از محاسبه شدن در قیامت بیان شده و همچنین از دیدگاه علمی و مدیریتی نیز حائز اهمیت ویژه ای است.

مهندس "علیرضا صبوری" در تعریف ممیزی اظهار داشت: انجام اقدامات مطابق با دستورالعمل ها و شیوه نامه ها و حرکت در مسیر چارچوب های تعریف شده وزارت نیرو و قوانین کشوری تمام آن چیزی است که ممیزی را تعریف می کند.

وی با اشاره به این که در سنوات گذشته نیز فرآیند ممیزی در شرکت توزیع برق خراسان شمالی انجام شده است افزود: ممیزی امسال نیز همانند گذشته ظرف مدت دو روز و در برخی واحدها طی سه روز انجام خواهد شد.

مقام ارشد شرکت توزیع برق خراسان شمالی با این توضیحات بر آمادگی تمامی واحدها و همکاران پیش از شروع فرآیند ممیزی تاکید کرد و گفت: انتظار می رود تمامی اسناد و مدارک مورد نیاز و درخواست ممیزان، پیش از شروع ممیزی فراهم، دسته بندی و در دسترس قرار گیرد.

وی ادامه داد: قرار نیست در خصوص اقدامات انجام شده اغراق شود اما نیاز است تا تمامی برنامه ها و اقدامات اجرا شده طی دو سال گذشته به درستی و با جزئیات لازم گزارش شود تا زحمات همکاران و مجموعه به درستی به نمایش درآید.

مهندس "صبوری" با اشاره به این که انتظار می رود تمامی واحدها در فرآیند ممیزی همکاری خوبی داشته باشند تصریح کرد: همان طور که اجزای بدن باید متوازن رشد کنند تا سلامت عمومی تامین شود، امید است عملکرد تمامی واحدها نیز در انتهای ممیزی عملکرد متوازنی باشد.

وی همچنین بر همکاری بین بخشی کارکنان مجموعه در پاسخگویی به سئوالات ممیزان تاکید کرد و گفت: همکاری مناسب تمامی عوامل مجموعه با ممیزان در رشد رنکینگ شرکت اثر گذار خواهد بود.

در این جلسه مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت توزیع برق خراسان شمالی نیز به تفصیل به شرح نحوه فرآیند ممیزی و شیوه پاسخگویی به ممیزان پرداخت.

مهندس "مهران قوامی" با اشاره به این که به جز واحدهای مهندسی، برنامه ریزی، بهره برداری، مشترکین، ایمنی،کاهش تلفات و مدیریت مصرف، بقیه واحدها در 2 روز ممیزی خواهند شد گفت: ممیزی واحدهای یاد شده  نیز به دلیل دقت نظر بیشتر در سه روز انجام می شود.

وی سپس با بیان این که 11 نفر نیز از شرکت توزیع برق خراسان شمالی برای ممیزی شرکت های توزیع برق دیگر استان ها معرفی شده اند افزود: در ممیزی امسال سئوالات به 5 شیوه از انطباق تا عدم انطباق با دستورالعمل ها پاسخ داده خواهد شد.

ممیزی شرکت توزیع برق خراسان شمالی با حضور ممیزان شرکت توانیر از 25 آبان ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

 

گروه خبر: