نشست تخصصي  كار آفريني درحوزه زنان با حضور مشاوران  امور بانوان و خانواده ادارات استان فارس برگزار شد .

Printer-friendly version
سه شنبه, آبان 15, 1397
به گزارش دفترروابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس

در جوامع جهانی  زنان نقش مهم و در حال گسترشی در زمینه کسب و کار دارند. بطوری که در سالهای اخیر سهم زنان در کسب و کارهای خصوصی به اندازه کارهای دولتی روند رو به رشدی را طی کرده است. با این وجود زنان با موانعی در کسب و کار مواجه می شوند که بتدریج باید بر آنها غلبه  پیدا  کنند . طبیعتاً کارآفرینی زنان با مسائل فزاینده ای روبه رو است . این  فرایند را می‏توان ازابعاد متنوعی که متأثر از مجموعه عوامل فردی، محیطی و سازمانی می باشد مورد بررسی قرار داد  این مهم در نشست تخصصی کار آفرینی استانداری فارس ، در حوزه زنان در حال بررسی می باشد .

نشست تخصصي كار آفريني درحوزه زنان و خانواده با حضور سیده معصومه دستغیب مشاور امور بانوان و خانواده استانداری فارس و مشاوران امور بانوان و خانواده ادارات این استان در محل سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار گردید .

به گزارش دفترروابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس سیده معصومه دستغیب در این جلسه گفت :  حوزه زنان و خانواده تحت تاثیر ابعاد مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی جامعه است و به همین دلیل از  پیچیدگی های خاصی بر خوردار می باشد .

وی در ادامه سخنان خود مشاوران بانوان دستگاهها را به صبوری و جامعیت نگاه در پرداختن به مسائل این حوزه فراخواند . 

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس با اشاره به مشکلات بانوان در دستگاههای اجرایی و بیان مسائل تامین بودجه حوزه بانوان در سطح استان، خواستار همکاری هر چه مناسب تر مدیران استان در این زمینه ها شد.

در ادامه جلسه ، سه تن از بانوان کارآفرین در استان فارس به بیان رزومه و روند پیشرفت کاری خود پرداخته و در پایان به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد .