نخستین جشنواره آشپزی شرکت توزیع برق خراسان شمالی برگزار شد

Printer-friendly version
يكشنبه, اسفند 20, 1396
همزمان با گرامیداشت روز زن و مقام مادر؛
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی،به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن، نخستین جشنواره آشپزی ویژه بانوان شرکت توزیع برق برگزار شد.

مشاور امور زنان و خانواده شرکت توزیع برق خراسان شمالی گفت: با توجه به اهمیت ارتقای روحیه همکاران به خصوص بانوان همکار، نخستین جشنواره آشپزی ویژه بانوان شاغل و بازنشسته شرکت توزیع برق استان برگزار شد.

"مریم مستوفیان" با اشاره به این که این جشنواره با محوریت آش و غذاهای سنتی و محلی و انواع دسر برگزار شد اظهار داشت: 25 نفر از همکاران ستادی و شهرستانی و بانوان شاغل در شرکت های پیمانکار  طرف قرارداد شرکت در این مسابقه ثبت نام کردند.

وی با اشاره به این که شرکت کنندگان در این مسابقه، هنر آشپزی خود را با پخت انواع آش، حلیم بادمجان، کوفته تبریزی، انواع سوپ و دسر به نمایش گذاشتند اظهار داشت: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از این جشنواره صورت گرفت که امید است این قبیل جشنواره ها در سنوات آتی نیز برگزار شود.

وی همچنین یادآور شد: خانم ها "حریری" و "عظیمی" دو داور تخصصی از خارج شرکت و آقای مهندس "علیرضا علیخانی" داور همکار شرکت، بر اساس آیتم های ظاهری و کیفی و بهداشتی، غذاها و دسرهای همکاران را قضاوت کردند.

به گفته این مسئول، در پایان این مسابقه، "زهرا منصوری" با پخت کوفته تبریزی، "نرگس رادکانی" با پخت حلیم بادمجان، "مرضیه بقایی" با پخت آش رشته سبزواری و "سمیه یزدانی" با تهیه پاناکوتا، مقام های برتر این مسابقه را از آن خود کردند.

شایان ذکر است: چند تن از مدیران و معاونان شرکت توزیع برق خراسان شمالی نیز به عنوان میهمانان افتخاری در این جشنواره حضور داشتند.