میثاق نامه حقوق شهروندی در بخش آب امضاء شد

Printer-friendly version
سه شنبه, مهر 16, 1398
بین آبفای منطقه ۴ و شهرداری منطقه ۱۲ تهران

نشست هم‌اندیشی و تبادل میثاق نامه حقوق شهروندی در بخش آب مابین مدیران و مسئولان آبفای منطقه 4 و شهرداری منطقه 12 برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندس کامرانی مدیرعامل شرکت ضمن تشکر از اعضاء حاضر در جلسه به طرح جهادی بازسازی تأسیسات آبرسانی در بافت‌های فرسوده با محوریت نقاط بحرانی و حادثه‌خیز قلب تهران اشاره نمود و افزود:

در بحث اصلاح و بازسازی در محدوده منطقه 12 شهرداری به دلیل وجود بازار تهران، سازمان‌های دولتی، سفارتخانه‌ها، سنگفرش خیابان‌ها، وجود بافت فرسوده، محدودیت‌های شدید ترافیکی و ... تعامل فی‌مابین شهرداری و آبفا به جهت اخذ مجوزهای حفاری حائز اهمیت است.

سپس کامرانی به دغدغه‌ها و مشکلات موجود پرداخت و گفت: در راستای چشم‌انداز و خط‌مشی کلیه دستگاه‌های خدماتی که ارائه خدمات مطلوب و مستمر به شهروندان است امیدواریم بتوانیم در این فرصت باقی‌مانده تا پایان سال با تعاملات ایجادشده و سرعت بخشی به کار در امر خدمات‌رسانی بیش‌ازپیش فعالیت نماییم.

در ادامه دکتر سعادتی شهردار منطقه 12، ضمن تشکر از دعوت به همکاری آبفا درخواست تعامل بیشتر و اطلاع‌رسانی به‌موقع از اجرای پروژه‌های بازسازی به جهت رفاه حال شهروندان را داشت و اذعان نمود: ما همواره خدمت رسان مردم هستیم و به دنبال درآمدزایی نیستیم. وی به کارگاه‌های منظم و استفاده از فضاهای اطلاع‌رسانی در محدوده منطقه 12 اشاره نمود و پشتیبانی خود را به جهت عملیاتی نمودن پروژه‌ها اعلام داشت.

در پایان میثاق نامه حقوق شهروندی قرائت گردید و مفاد آن باهدف اجرای عملیات اصلاح و بازسازی شبکه قدیمی توزیع آب شرب در قلب پایتخت به تائید و امضای مدیران آبفای منطقه 4 و شهرداری منطقه 12 رسید.

گروه خبر: