مشارکت شرکت روس در اجرای 2 پروژه نیروگاهی ایران

Printer-friendly version
شنبه, آبان 11, 1398
مدیرعامل شرکت تجهیز نیرو صنعت برق خبر داد.

مدیرعامل شرکت تجهیز نیرو صنعت برق، نماینده انحصاری شرکت پاور ماشینز در ایران، از اجرای 2 پروژه بزرگ نیروگاهی در ایران با همکاری این شرکت روسی خبر داد.

آرش بهبهانی در حاشیه برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق با اشاره به انعقاد قرارداد شرکت روسی پاور ماشین برای اجرای ۲ پروژه نیروگاهی در ایران گفت: پروژه مدرنیزاسیون واحدهای یک تا شش نیروگاه رامین اهواز با همکاری شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران در قالب اجرا و فاینانس (EPC+f) توسط این شرکت در حال انجام است.
وی افزود: طرح توسعه گتوند علیا نیز به صورت اجرا و فاینانس در قالب یک کنسرسیوم شرکت فراب توسط شرکت پاورماشینز آغاز شده است.
مدیرعامل شرکت تجهیز نیرو صنعت برق خاطرنشان کرد: شرکت پاور ماشینز به واسطه همکاری با ایران در تلاش است تا از پتانسیل ها و ظرفیت های داخلی استفاده کند و در همین رابطه نیز از شرکت‌های تجاری خوبی در ایران برخوردار است.
وی اظهار کرد: شرکت پاور ماشینز آماده همکاری با شرکت های توانمند داخلی به منظور انجام پروژه‌های مرتبط است.
شرکت پاور ماشینز روسیه سازنده نیروگاه های بخار، آبی و گازی، یکی از شرکت‌های EPC کار در حوزه انرژی  است که با ایران همکاری دارد.
این شرکت مجموعه های متعددی از جمله کارخانه LMZ که سازنده توربین های نیروگاهی است را از ۹۰ مگاوات تا ۱۲۰۰ مگاوات ظرفیت در اختیار دارد.

گروه خبر: