مرکز دائمی مهارت‌آموزی در آبفای استان زنجان راه‌اندازی می‌شود

Printer-friendly version
چهارشنبه, شهريور 13, 1398
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در آئین افتتاح نخستین دوره مسابقات مهارت این شرکت با تأکید بر امر مهارت‌آموزی نیروهای شرکت آبفا گفت: تربیت نیروهای کارآمد و توانمند با مهارت‌آموزی محقق می‌شود.
علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: کشورهای توسعه‌یافته جهان، با اتکا به بهره‌گیری از نیروهای مهارت دیده توانسته‌اند امروزه بهترین کیفیت خدمات را به مخاطبین خود ارائه نموده و رضایت حداکثری آنان را جلب نمایند.
وی افزود: به‌عنوان‌مثال می‌توان به کشور ژاپن اشاره نمود که تأسیسات فراوانی صرفاً جهت مهارت‌آموزی نیروها به کار گرفته شده که با برگزاری مسابقاتی در پایان دوره‌های آموزشی، میزان مهارت کارمندان و کارگران سنجیده می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با تأکید بر این‌که این شرکت، مهارت‌آموزی به کارکنان خود را به‌صورت جدی در دستور کار قرار دارد گفت: در نخستین دوره از مسابقات مهارت، میزان اندوخته‌های علمی و عملیاتی کارکنان در بخش‌های حوادث و اتفاقات، نصب انشعابات آب و فاضلاب و گروه‌های امداد سنجیده می‌شود.
جزء قاسمی خبر داد: زیرساخت‌های لازم جهت راه‌اندازی مرکز دائمی مهارت‌آموزی به کارکنان شرکت آبفای استان زنجان وجود دارد و این مرکز به‌زودی تکمیل و راه‌اندازی خواهد شد.

 

گروه خبر: