مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

Printer-friendly version
يكشنبه, آذر 10, 1398
بسیج دارای فرهنگ و برنامه است

مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور مدیر عامل شرکت، معاونین و همکاران بسیجی در سالن اجتماعات شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در این جلسه گفت: بسیج در ابتدای انقلاب به فرمان معمار کبیر انقلاب تشکیل شد و چهل سال است با تمام توان و قوت و شجاعت و مردانگی و غیرت و رشادت این مملکت را اداره کرده است.

مهندس علی نظری افزود: ازابتدای انقلاب تا به امروز دشمنان مشکلات عدیده را نظیر جنگ تحمیلی و ناامنی های داخلی برای ما ایجاد کردند، اما با تدبیر و تفکر نظام و رهبری و با کمک موثر بسیجیان در همه صحنه ها، کشور توانست این چهل سال را با سربلندی سپری کند.

وی تصریح کرد: بسیج به گفته امام راحل لشکر مخلص خداوند است. امروز نیز با همان نگاه و ادبیات و فرهنگ بسیج  میتوان جلوی همه ابرقدرت ها ایستاد. اما اگر ذره ای از آن چهارچوب و اصول فاصله بگیریم بدانیم محمل و بستر برای بیگانگان باز می شود ومی توانند به کشور آسیب برسانند.

مهندس نظری با بیان اینکه بسیج یکی از مردمی ترین نهادهایی است که بعد از انقلاب تشکیل شد، افزود: بسیج هم مردمی و هم با مردم است. بسیجیان درتمامی صحنه ها با فرمان مقام معظم رهبری در صحنه ویاری رسان مردم بودند نمونه آن را می توان در اغتشاشات اخیر  دانست که توانستند نظم و امنیت را به جامعه برگردانند. در سیل اخیر نیز مشاهده کردیم همه مردم اعم از بازاری ، دانشجو، دانش آموز ، روحانی و کشاورز و همه در کنار هم بودند.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان بیان کرد: کیسه چینی هایی که توسط مردم برای جلوگیری از سیل در شهرستان های سیل زده انجام شد توسط هیچ دستگاهی قابل انجام نبود اما با کمک وهمت بسیجی این کار انجام شد.                                                                                      

مهندس نظری بیان کرد: بسیج دارای فرهنگ و برنامه است و هنوز می توانیم با داشتن فکر بسیجی و با همت بسیجی این کشور را محکم و استوار نگه داریم.

در این برنامه همچنین سرهنگ سلیمان دوست معاون اسبق سپاه نینوای گلستان نیز ضمن تبریک هفته بسیج، در عظمت بسیج و فرهنگ بسیجی سخنانی را ایراد نمود.

 
گروه خبر: