مراسم معارفه فرمانده پایگاه مقاومت شرکت توزیع برق استان کرمانشاه برگزار شد

Printer-friendly version
يكشنبه, اسفند 26, 1397
مراسم توديع و معارفه ي فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهيد جلیلیان شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با حضور سرهنگ شریفی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارگری استان کرمانشاه و با قدرداني از خدمات شايسته مهندس مرادی مجد در مدت تصدي كسوت فرماندهي پايگاه بسيج این شرکت برگزار شد.

مهندس مراتی رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان کرمانشاه ضمن تاكيد بر حساسيت برخي مسئوليت هاي كاري در جامعه و رعايت فضائل اخلاقي مناسب در انجام فعاليت هاي موردنظر، از خدمات ارزشمند مهندس مرادی مجد در مدت فرماندهي پايگاه مقاومت بسيج شهيد جلیلیان قدرداني كرد و اذعان داشت: ايشان در مدت خدمتشان در اين شركت داراي سعه صدر در مناسبات و تعاملات درون سازماني بودند و همیشه روحیه بسیجی خود را حفظ می نمودند.

مهندس مراتی با بیان اینکه کار بسیجی محدود به نهاد خاصی نیست بلکه همه اقشار جامعه بسیجی وار با مشکلات اقتصادی مقابله می کنند. هدف اصلي نهادهاي داوطلبانه از جمله بسيج را خدمت به مردم با روي گشاده و تربيت روحيه ي انقلابي در جامعه دانست.

در ادامه مهندس مرادی مجد، بسیج را یک تفکر و یک روحیه انقلابی توصیف کرد و گفت: وظیفه ما است که به عنوان ادامه دهندگان راه شهدا، ارزش های انقلابی را حفظ کنیم. درحال حاضر کشور و صنعت برق نیاز به روحیه و عزم بسیجیان دارد. به طور مثال یکی از مشکلاتی که صنعت برق با آن مواجه است عدم توازن تولید و مصرف برق است که خوشبختانه سال قبل با همکاری بسیج استان توانستیم پیک برق تابستان را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

در ادامه این مراسم، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارگری استان کرمانشاه، با اشاره به جمله معروف اگر در کشور نوای تفکر بسیجی حاکم شود، کشور از تمامی آفت های داخلی و خارجی مصون می شود، گفت: اگر تفکر بسیجی در جامعه ما فراگیر شود، به فرموده امام چشم طمع مستکبران و جهان‌خواران از این کشور دور خواهد شد؛ چراکه می‌دانند تفکر بسیجی برابر مستکبر تسلیم نمی‌شود و تا آخرین قطره خون با آن مقابله می‌کند و شکست‌ناپذیر است. وظيفه ي مسئولين پايگاه هاي مقاومت بسيج انتقال اين روحيه به نسل حاضر مي باشد.

وی پایگاه مقاومت بسیج شهید جلیلیان شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه رایکی از پایگاه های بسیار موفق در اجرای مراسم ها و برنامه های ابلاغی سپاه و بسیج دانست و اظهار کرد: اعضای پایگاه مقاومت بسیج شهید جلیلیان و مدیرعامل این شرکت در بحث زلزله 3/7 ریشتری کرمانشاه شبانه روز کار کردند و  بسیجی وار تلاش نمودند.

در پايان مراسم با اهداء لوح سپاس از مهندس مرادی مجد به خاطر خدمات ارزشمند ايشان در مدت تصدي كسوت فرماندهي پايگاه بسيج قدرداني و با صدور حكمي مهندس مراتی به عنوان فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهيدجلیلیان توزيع برق استان کرمانشاه منصوب گرديد. همچنین از خدمات و تلاش مجید یزدان پناه مدیر حراست این شرکت به پاس همکاری و فعالیت های وی تقدیر و تشکر شد.