مراسم تکریم قائم مقام و مدیر امور سه در توزیع برق شیراز

Printer-friendly version
يكشنبه, فروردين 25, 1398
مراسم تکریم قائم مقام مدیر عامل در شیراز و مدیر سابق امور سه شیراز در سالن کنفرانس امور یک با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران این شرکت برگزار شد.

مراسم تکریم قائم مقام مدیر عامل در امور برق شیراز و مدیر امور سه توزيع برق شيراز همزمان با اعياد مبارک شعبانيه و با حضور مديرعامل، معاونان و مديران اين شرکت برگزار و از تلاشها و خدمات مهندس ذنوبي و مهندس عسکري در بيش از سه دهه حضور در اين شرکت قدرداني و تجليل شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز در این مراسم، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، مهندس ذنوبي و مهندس عسکري را از مديران خدوم و تاثيرگذار اين شرکت و الگويي براي مديران جوان دانست.

مهندس جلال زراعت پیشه گفت: یک مسئول به واسطه مسئولیتی که بر عهده می گیرد، همواره باید آماده و پاسخگو باشد و این روحیه را در کنار تعامل مناسب با همکاران و ارباب رجوع در مهندس ذنوبي و مهندس عسکري، قابل مشاهده بوده است.

زراعت پیشه همچنین با اشاره به بارش اخیر باران در کشور و وقوع سیلاب در شیراز و برخی دیگر از شهرها و استان ها، تاکید کرد که باران رحمت الهی است که امکان دارد زحمات و دشواريهايي را هم به همراه داشته باشد اما بايد همواره قدردان و شاکر اين رحمت واسعه باشيم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز، عملکرد مدیران و کارکنان این شرکت در سیل اخیر شيراز را مطلوب ارزيابي و تاکيد کرد: وقوع سيل شيراز يک رزمايش عملي براي سنجش توان و آمادگي برق شيراز به لحاظ نيروي انساني و تجهيزات بود.

او با اشاره به اینکه شیراز در بارندگی و سیلاب اخیر با کمترین میزان خاموشی و ناپایداري برق مواجه بود، خاطرنشان کرد: امروز اما موضوع وقوع سيل و تبعات آن در ساير نقاط کشور، اولويت همه محسوب مي شود.

زراعت پیشه گفت: شرکت توزیع نیروی برق شیراز در بحث برق معین استان خوزستان است و در این زمینه علاوه بر

 وظیفه انسانی، وظیفه سازمانی را نیز عهده دار خواهد بود.

مدیرعامل توزیع برق شیراز اعلام کرد که نماینده این شرکت برای ارزیابی و احصاء نیازهاي ضروري برق به خوزستان و اهواز اعزام خواهند شد.

 زراعت پیشه گفت: براساس ارزیابی‌های انجام شده و اعلام نیاز برق خوزستان، تلاش خواهیم کرد که کمکهایی را در زمینه هاي تجهيزاتي و امکاناتي تامين و ارسال کنيم.

 وی همچنین یادآور شد که برای کمک به آسیب دیدگان از سیل نیز پیشنهاد اختصاص يک روز حقوق مطرح شده است و همکاران شاغل در توزيع نيروي برق شيراز، مي توانند به همين ميزان يا بيشتر، به شکل نقدي به سيلزدگان کمک کنند.

 زراعت پیشه همچنین تاکید کرد که شرکت توزیع برق شیراز همواره قدردان نیروهای بازنشسته خود بوده است، گفت: نیروهای بازنشسته، سرمايه هاي ارزشمند کشور محسوب مي شوند که همواره در زمان نياز همراهي خود را اثبات کرده اند.

 در این مراسم از آقایان مهندس عبد العلی ذنوبی و مهندس نوذر عسکری، که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند، قدردانی و تجلیل شد.