مراسم تجلیل از جانبازان شرکت آب و فاضلاب استان زنجان برگزار شد

Printer-friendly version
يكشنبه, ارديبهشت 2, 1397
به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

مراسم تجلیل از جانبازان بازنشسته و شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز ، با پیگیری های صورت گرفته از سوی امور ایثار گران این شرکت  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان مدیر عامل این شرکت در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وجود جانبازان سرافراز در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان را باعث افتخار دانسته و گفت: عزت و اقتدار امروزی کشور در گرو ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران است.

علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا در خدمت جانبازان،ایثارگران و آزادگان شرکت باشیم و در این خصوص شرکت آب و فاضلاب جزو شرکت هایی است که تمامی تعهدات خود را طبق برنامه اعلامی انجام داده است.

وی با اعلام اینکه برای رسیدگی به امورات جانبازان و ایثارگران شرکت پیگیری های خوبی از سوی مشاور امور ایثارگران انجام شده مجموع این اقدامات را قابل تقدیر و ستایش اعلام کرد.

جزء قاسمی گفت: در سال جدید نیز خط مشی تعریف شده در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان برای خدمت به جانبازان،آزادگان و ایثارگران شرکت همچون گذشته خواهد بود تا تمامی اقدامات ممکن در این زمینه به انجام برسد.

در این مراسم از 9 نفر جانباز شاغل و بازنشسته و 6 نفر از فرزندان جانباز شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تقدیر شد.

گفتنی است 73 نفر از جمعیت 225 نفری کارکنان رسمی و قراردادی مدت معین این شرکت را ایثارگران تشکیل داده اند که به نسبت جمعیت 32.44 درصد را شامل می شود.