مراسم تجليل از جانبازان شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه برگزار شد

Printer-friendly version
يكشنبه, فروردين 25, 1398
همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، مراسم تجليل از جانبازان شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه در نمازخانه این شرکت برگزار گرديد .

در این مراسم مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ضمن تبریک ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، ائمه اطهار (ع) را چراغ راه و الگوی زندگی بشریت دانست. وی هشت سال دفاع مقدس را دوران آزمایش بزرگ الهی خواند و گفت:  کسانی که در میدان جنگ جانفشانی کردند، افتخار دنیا و آخرت را کسب نمودند. جانبازان دلاور، هیچ گاه مسئولیت خود را تمام شده تلقّی نمی کنند و تا لحظه وصال به جهاد و کوشش مشغولند. جانبازان در صحنه حضور یافته اند تا مشعل فروزان ارزش های الهی را مشتعل تر نمایند و راهنمای جامعه و جوانان به سوی سعادت باشند.

 حجت الاسلام و المسلمین احمدی، امام جماعت شركت با اشاره به فداكاري و دلاوريهاي ایثارگران در پاسداشت ارزشهاي انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، احادیث و روایات مختلفی از نبی مکرم اسلام(ص) و ائمه معصومین(ع) بیان داشت و گفت: چنانچه مقصود انسان مشخص و جاودانه باشد، ورود به ناملايمات، بخشی از دستيابی فرد به هدف ‌شده و رسيدن به آن آسان‌تر می‌شود، يكی از مؤلفه‌های رشد در تقويت روحيه بشر، اميدواری به خداوند سبحان است، اهمال و كم‌توجهی انسان نسبت به مسئله اميدواری، موجب غضب می‌شود.

در ادامه اين مراسم تيمور رستگاري مسئول امورايثارگران این شركت، گزارشي از خدمات ارائه شده به جانبازان شركت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه را ارائه نمود. درپایان مراسم از 26 نفر از ایثارگران شرکت با اهدا لوح تقدير و هدايايي تقدیر شد.