مراسم بزرگداشت روز شهدا در شرکت توزیع برق استان سمنان

Printer-friendly version
سه شنبه, اسفند 22, 1396
با حضور مسئول بسیج کارمندان انجام شد ؛

با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ، مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قائم آل محمد «عج»، پدر شهید مدافع حرم و جمعی از مسئولان، مراسم بزرگداشت روز شهدا در این شرکت برگزار شد .

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قائم آل محمد «عج» استان در این آئین بیان داشت : خداوند متعال با شهدا معامله کرده و شهیدان با نثار خون خود ، به انقلاب و اسلام، برکت و عظمت دادند.

مرتضی ابوالخیریان اظهار داشت : امنیت و آرامش امروز ما ، مدیون قطره قطره  خون شهدای گرانقدر است و عظمت شهدا مرهون والدین این عزیزان می باشد .

وی با عنوان این که انقلاب اسلامی ایران ، برگرفته از نهضت عاشورا و خون پاک شهدا است گفت: شهدا به ظاهر در جمع ما حضور ندارند ، لیکن رسالتی از جنس آگاهی ، بصیرت و ولایت مداری را به دوش ما گذاشته اند تا بتوانیم به نحو شایسته ای آنها را به انجام برسانیم.

گفتنی است : در این مراسم پدر شهید والامقام عباس دانشگر خاطراتی را از سجایای اخلاقی این شهید مدافع حرم تبیین کرده و از ایشان با اهدای هدیه ای تجلیل به عمل آمد.

همچنین تقدیر از منتخبین مسابقات ورزشی گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و غرس نهال به یاد شهیدان والامقام ، از دیگر برنامه های این آئین به شمار می رود.