مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار معارفه شد

Printer-friendly version
يكشنبه, اسفند 26, 1397
با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ، فرماندار شهرستان گرمسار و جمعی از مسئولین ، مراسم تکریم و معارفه مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان در این آئین بیان داشت : بالغ بر 380هزار مشترک برق در استان وجود دارد که 11.5 درصد مشترکین به شهرستان گرمسار اختصاص دارد و 24  درصد انرژی استان صرف این شهرستان می شود .

سیدمحمد موسوی زاده با اشاره به این که متوسط سرانه مصرف انرژی این شهرستان بیش از استان گفت: ترکیب مصرف انرژی این شهرستان تولیدی است و 65 درصد صرف صنعت و 15 درصد به بخش کشاورزی اختصاص داشته و در مجموع 80 درصد انرژی الکتریکی شهرستان صرف فعالیت های تولید می شود.

وی با عنوان این که سرمایه گذاری در صنعت برق ، زمان بر و سرمایه بر است یادآور شد: باید کاری کنیم که روند رشد مصرف مهار شود و با بهره گیری از فرصت های صرفه جویی ، این مهم عملیاتی گردد.

وی با اظهار این که به ازای هر یک وات  سرمایه گذاری برای برق ، یک دلار نیاز است تصریح کرد : تولید یک کیلووات برق ، یک هزار دلار سرمایه گذاری لازم دارد و جملگی می باید در زمینه تشویق و ترغیب یکدیگر به استفاده بهینه اهتمام نمائیم .

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همچنین خاطر نشان کرد : ظرف سال 96 تاکنون ، قریب 70 میلیارد ریال کار عمرانی برق رسانی در این شهرستان به انجام رسیده است .

فرماندار گرمسار در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش و زحمات ارزنده "حسین صفری" در طی تصدی مسئولیت مدیر توزیع برق این شهرستان گفت : یکی از ویژگی های بارز تلاشگران صنعت برق ، خستگی ناپذیری است و ارائه خدمات شایسته و به موقع به مردم، همواره در دستور کار آنان می باشد .

داریوش طاهری با اشاره به این که خدمت به مردم به منزله ی  خدمت به خداست افزود :تدین ، تعهد ، تخصص ، وجدان کاری ، پای کار بودن ، اخلاق مداری ، انگیزه داشتن ، اعتماد به قانون و تبحّر در کارها ، از جمله صفاتی است که یک مقام مسئول می تواند در امور موفق باشد و موجبات رضایت مندی مردم و پروردگار متعال را فراهم نماید .

گفتنی است : در این مراسم ، از تلاش های خالصانه و صادقانه حسین صفری که سی سال در عرصه صنعت برق استان مجاهدت نموده قدرشناسی به عمل آمده و حکم بازنشستگی نامبرده اعطا و ذبیح اله احمدی به عنوان مدیرتوزیع برق شهرستان گرمسار

گروه خبر: