مدیر امور توزیع برق منطقه 6 شیراز خبر داد: اجرای طرح روشنایی بلوار شهیدمحلاتی و 45 متری آفرینش شیراز

Printer-friendly version
دوشنبه, بهمن 27, 1393
مدیر امور توزیع نیروی برق منطقه 6 شیراز گفت: طرح روشنایی بزرگراه شهید آیت الله محلاتی و بلوار آفرینش، در محدوده تحت پوشش این شرکت، اجرایی و تکمیل شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شیراز، مهندس محمود سیوف جهرمی، گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 954 میلیون و 125 هزار و 141 ریال اجرایی شده است.

سیوف با تصریح اینکه ارتقا سطح رضایت مندی مردم و مشترکان یکی از مهمترین الویت های شرکت توزیع نیروی برق شیراز است، گفت: اجرای طرح روشنایی بزرگراه شهید آیت الله محلاتی و 45 متری آفرینش موجب ارتقا ایمنی در تردد شهروندان و همچنین کمک به زیباسازی این معبر و ارتقا رضایت مندی مردم خواهد شد.

مدیر امور توزیع برق منطقه 6 شیراز گفت: اجرای این طرح روشنایی محور بزرگراه شهید آیت الله محلاتی، در حد فاصل پل شهدای جهاد تا شهرک آرین و روشنایی بلوار 45 متری آفرینش، حد فاصل شهرک گلستان تا گلدشت حافظ، اجرایی شده و زمینه تامین روشنایی مناسب و استاندارد این مسیرها را فراهم کرده است.

سیوف تصریح کرد: اجرای طرح های روشنایی معابر متناسب با استانداردهای موجود و براساس اصول فنی و مهندسی ، طراحی و اجرا می شود.

گروه خبر: