فراخوان دفتر روابط عمومی وزارت نیرو برای جذب نیروی انسانی متخصص

Printer-friendly version
شنبه, آذر 9, 1398
فراخوان وزارت نيرو براي برگزاری سلسله نشست «گفتگوهای آب و برق»

دفتر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو به‌منظور تأمین نیروی انسانی متخصص از بین کارمندان رسمی، پیمانی يا قرارداد کار معين (مشخص) دستگاه‌های اجرایی، فراخوان جذب نیرو منتشر کرد.

دفتر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه بر اساس ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری و با اولویت حوزه ستادي، شرکت‌هاي مادرتخصصي وزارت نيرو، سازمان‌ها و شرکت‌هاي دولتي زيرمجموعه و همچنین خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های دولتی که امکان مأمور یا انتقال را دارند جهت همکاری به عنوان "کارشناس خبر و رسانه"، "کارشناس مستندسازی، تبلیغات و نمایشگاه‌ها" و "کارشناس رصد و پایش فضای مجازی" دعوت به‌ همکاری می‌کند.
داوطلبان بایستی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم ارتباطات و علوم اجتماعی و سایر رشته‌های مرتبط و مسلط به کارهای خبری، فضای مجازی و برگزاری نمایشگاه و دارای پنج سال سابقه فعالیت حرفه‌ای در زمینه‌های یاد شده باشند.
از علاقه‌مندان واجد شرایط دعوت می‌شود رزومه کاری خود را شامل اطلاعات شخصی، تحصیلی، سوابق علمی- تحقیقاتی، سوابق اجرایی، مهارت‌ها و علایق، حداکثر تا روز چهار‌شنبه 20 آذر98 به آدرس ایمیل  pr@moe.gov.ir ارسال نمایند.

مرکز امور اجتماعي منابع آب و انرژي وزارت نیرو محققان، کنشگران و علاقمندان به حوزه آب و انرژی برای شرکت در سلسله نشست «گفتگوهای آب و برق» فراخوان داد.

 در فراخوان این مرکز آمده است: وزارت نیرو برای پیش بردن متوازن سیاست‌ها و ابعاد اجتماعی در کنار مسایل فنی آب و انرژی، در نظر دارد با ابتکار مرکز اجتماعی آب و انرژی سلسله‌ای از نشست‌های گفت‌وگومحور درباره آب و برق را برگزار کند.
در همین راستا از تمامی محققان، متخصصان، کنشگران و علاقمندان به حوزه آب و انرژی دعوت می‌شود در صورت تمایل برای شرکت در این نشست‌ها و مشارکت در پنل‌های آن اعلام آمادگی فرمایند. شايان ذکر است سخنرانان اين نشست‌ها بر اساس متون منتخب ارسالي انتخاب خواهند شد.
برای نشست‌ها محورهایی همچون اقتصاد اجتماعی آب و انرژی، حکمرانی آب و انرژی، مسائل اجتماعی سازه‌های آب و انرژی، سیاست اجتماعی آب و انرژی، ارتباطات آب و انرژی و اخلاق آب و انرژی پیشنهاد شده است.
بر اساس این فراخوان، علاقمندان می‌توانند پیشنهادات و طرح بحث‌های خود جهت مشارکت در نشست‌ها را بر اساس اصول زير تهیه، و به دبیرخانه این نشست‌ها ارسال نمایند.
متن ارسالی حداکثر باید در 2000 الي 2500 کلمه يا فايل ارائه حداکثر تا 10 اسلايد تهیه شده باشد و مطلب ارسالی حاوی «موضوع، معرفی تهیه‌کننده، پرسش‌هایی که متن بدنبال پاسخ به آن‌هاست و ضرورت و اهمیت آن» باشد. درج شماره تلفن و آدرس ایمیل نویسنده الزامي است.
 
علاقمندان می‌توانند متون ارسالی خود را به آدرس تهران، خيابان ولي عصر، ابتداي بزرگراه آيت‌الله هاشمي رفسنجاني (نيايش)، پلاك 4 - ساختمان وزارت نيرو، طبقه پنجم، مرکز امور اجتماعي منابع آب و انرژي. كدپستي: 1996833913 و یا به نشانی الکترونیکی csawe@moe.gov.ir ارسال کنند. شماره تماس 81606815 پاسخگوی سوالات خواهد بود.
 

گروه خبر: