عدم قطعی برق مشترکان تا ادریبهشت ماه

Printer-friendly version
پنجشنبه, فروردين 7, 1399
​قرائت كنتورهاي برق به صورت غير حضوري انجام مي شود.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق تبريز گفت: با توجه به شرايط كشور، به مشتركاني كه در پرداخت قبوض خود مشكلات موقتي دارند تا پايان ارديبهشت ماه ?? مهلت داده مي شود.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تبريز، عادل كاظمي ضمن تبريك سال جديد اظهار داشت: در سايه ي همكاري مناسب شهروندان و مشتركان فهيم در مصرف انرژي برق، كمبودي در زمينه ي توزيع برق نداريم.
كاظمي با بيان اينكه شيوع بيماري كرونا برخي كسب و كارهاي كوچك را با مشكلاتي مواجه كرده است، ادامه داد: اگرچه هزينه هاي برق در سبد هزينه ي خانوار درصد قابل توجهي نيست اما مطابق ابلاغ وزارت نيرو و شرايط موجود در كشور، به كساني كه در پرداخت قبوض خود مشكلات موقتي دارند تا پايان ارديبهشت ماه ?? مهلت داده شده و برق هيچ مشتركي تا اين تاريخ قطع نمي شود. مشتركاني كه از دوره هاي پيشين بدهي دارند بايد براي پرداخت آن اقدام كنند.
وي خاطرنشان كرد: بخش عمده ي منابع مورد نياز صنعت برق براي پايدار نگه داشتن آن از محل پرداخت قبوض مشتركين تامين مي شود لذا بايد مشتركان عزيز نيز در پرداخت به موقع هزينه هاي مصرفي برق همكاري لازم را داشته باشند تا با كمبود منابع و يا اختلالي در توزيع برق مواجه نشويم.

قرائت كنتورهاي برق به صورت غير حضوري و توسط مشتركين انجام مي شود.

طي اطلاعيه اعلام كرد: در راستاي ارائه خدمات غير حضوري و به منظور پيشگيري از شيوع بيشتر ويروس كرونا، تا اطلاع ثانوي قرائت كنتورهاي برق توسط مشتركين انجام و به شركت توزيع نيروي برق تبريز ارسال مي شود.
در اين گزارش آمده است اعتماد به مشتركين بزرگترين سرمايه ماست و از اين رو از عموم مشتركين تقاضا داريم در صورتي كه پيامك يا تماسي از طرف شركت توزيع نيروي برق تبريز با ايشان گرفته شد، نسبت به ثبت كاركرد خود اقدام نمايند.
مشتركين با مراجعه به سايت اين شركت به آدرس www.toztab.ir از نحوه قرائت و اعلام كاركرد كنتورهاي برق خود، اطلاعات لازم را كسب نمايند.

گروه خبر: