Error message

Notice: unserialize(): Error at offset 11 of 39 bytes in variable_initialize() (line 1189 of /home2/barghab/public_html/includes/bootstrap.inc).

صرف ۶۱ میلیارد تومان هزینه در پی سیل در لرستان

Printer-friendly version
دوشنبه, آذر 11, 1398
دربازدید ازپروژه‌های آبرسانی مناطق سیل‌زده پلدختر مطرح شد

علیرضا کاکاوند در حاشیه بازدید از پروژه‌های آبرسانی روستاهای مناطق سیل‌زده پلدختر اظهار کرد: شرکت آبفار در بحث سیل مظلوم واقع شد و به عنوان مثال در لرستان ۲۶۲ میلیارد تومان خسارت در سامانه سجام ثبت شد که ۶۵ میلیارد آن در پلدختر بود

وی ادامه داد: برای تمام استان ۲۱ میلیارد تومان مصوب شد که ۷۰ درصد آن از طریق اوراق دو ساله تخصیص پیدا کرده که نسبت به خسارات، واقعاً مبلغ خیلی کمی است.

کاکاوند یادآور شد: در سفری که دکتر نوبخت به لرستان داشت موضوعاتی را مطرح کردیم و متعاقباً جلساتی در سازمان برنامه و بودجه برگزار و قرار شد ۱۲۰ میلیارد تومان علاوه بر آن ۲۰ میلیارد به لرستان اختصاص پیدا کند که هنوز مبلغی به دست ما نرسیده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان اضافه کرد: اگر این مبلغ تخصیص پیدا کند بخش زیادی از مشکلات ما حل خواهد شد و پروژه‌های زیادی می‌توانیم اجرا کنیم و این در حالی است که تاکنون در بحث سیل ۶۱ میلیارد تومان هزینه کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه بلافاصله بعد از سیل با دست خالی کار را شروع کردیم، افزود: نگرانی ما بیشتر بحث کیفیت آب بود و در کمتر از دو هفته به طور موقت این مشکل را رفع کردیم و در حال حاضر نیز به صورت پایدار کار به پایان رسیده است.

گروه خبر: