شکستگی متعدد درختان علت اصلی خاموشی‌های پراکنده ارومیه

Printer-friendly version
يكشنبه, فروردين 5, 1397
وقوع تندباد شدید در آذربایجان‌شرقی؛

تلاش برای رفع خاموشی‌های ارومیه تا چند ساعت آينده

مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به اینکه بر اثر وقوع تندباد شدید امروز استان آذربایجان‌شرقی شاهد خاموشی‌های پراکنده‌ای در این منطقه بودیم، گفت: با تلاش تیم‌های عملیاتی با ظرف چند ساعت آينده خاموشی‌های پراکنده منطقه به طور کامل برطرف خواهد شد.

میثم جعفرزاده، مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون) با اشاره به اینکه بر اثر وقوع تندباد شدید امروز استان آذربایجان‌شرقی شاهد خاموشی‌های پراکنده‌ای در این منطقه بودیم، عنوان کرد: شکستگی‌های متعدد درختان و برخورد اجسام علت اصلی قطع برخی خطوط توزيع بوده است.
وی تصریح کرد: از 24 ساعت قبل با پیش بینی‌های سازمان هواشناسی و اطلاع از وقوع این تندباد تمامی تیم‌های عملیاتی در آماده باش کامل بودند که پس از وقوع طوفان بلافاصله تیم‌های عملیاتی مجموعه وارد عمل شده و رفع عیوب حادث شده در اثر این طوفان را در دستور کار قرار دادند.
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو تاکید کرد: تیم‌های عملیاتی همچنان در حال تلاش برای رفع معایب موجود هستند و با تدابیر صورت گرفته ظرف چند ساعت آينده خاموشی‌های پراکنده منطقه به طور کامل برطرف خواهد شد.