شبکه فشار متوسط و پست برق منطقه سیادره جاشلوبار احداث می‌شود

Printer-friendly version
چهارشنبه, مهر 17, 1398
مدیر توزیع برق شهرستان مهدیشهر خبر داد.

مدیر توزیع برق شهرستان مهدیشهر از احداث سه هزار متر خط 20 کیلوولت و نصب یک دستگاه پست هوائی جهت تأمین برق منطقه سیادره جاشلوبار تا آذرماه امسال خبر داد.

حسین حافظی بیان داشت: تغییر آرایش و اصلاح شبکه فشار متوسط هوائی در خیابان شهدا فولادمحله، احداث شبکه فشار متوسط هوائی و نصب دو دستگاه سکسیونر 20 کیلوولت جهت رینگ خطوط المهدی (عج) و تورانیان در طالب‌آباد مهدیشهر ، بهینه‌سازی و تغییر آرایش هزار متر شبکه 20 کیلوولت در بلوار کشاورز طالب‌آباد و توسعه یک هزار و 200 متر شبکه فشار متوسط هوائی منطقه چهل تن درجزین، از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده سه‌ماهه سوم سال جاری در شهرستان مهدیشهر هستند.

وی با بیان این‌که برای تأمین برق متقاضیان و مشترکان جدید ، دو هزار و 187 متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوائی و زمینی از آغاز امسال تاکنون دایر شده گفت: احداث و بهره‌برداری چهار ایستگاه هوائی توزیع برق به قدرت 310 کیلوولت آمپر در مناطق مختلف این شهرستان از طرح‌های اجرائی شده به شمار می‌رود.

وی با عنوان این‌که احداث یک هزار و 335 کیلومتر کابل خودنگهدار در راستای پروژه کاهش تلفات برق به اجرا در آمده افزود: بهینه‌سازی 14 هزار و 146 متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط ، از دیگر اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان محسوب می‌شود.

حافظی خاطرنشان کرد: 151 پروژه عمرانی برق‌رسانی در شش‌ماهه نخست امسال در نقاط مختلف به اجرا در آمده که برای بهره‌برداری از این  تعداد پروژه ، مبلغ 18 میلیارد و 651 میلیون ریال اعتبار صرف گردیده است.

وی همچنین یادآور شد: بهینه‌سازی یک هزار و 453 متر شبکه 20 کیلوولت دومداره در بلوار آیت ا... مؤمنی شهمیرزاد، جابه‌جائی پست بلوار مؤمنی و اصلاح شبکه فشار ضعیف، تعویض پایه‌های فشار متوسط و بهسازی یک هزار و 460 متر شبکه توزیع برق در روستاهای پشت کوه فولادمحله، تبدیل شش هزار و 353 متر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار، توسعه شبکه روشنایی معابر در بلوار امام خمینی (ره) و بلوار اصلی فولادمحله ، تعویض 90 زوج مقره به دلیل رفع اتصالی‌های مکرر در جاده فولادمحله تقاطع رضاآباد، مهم‌ترین پروژه‌هایی است که از ابتدای سال جاری تا زمان حاضر عملیاتی شده است.  

 

گروه خبر: