شایسته سالاری و استفاده از همه ظرفیت ها در شرکت یک ضرورت است

Printer-friendly version
سه شنبه, آبان 15, 1397
رییس هیات مدیره  شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان:

شایسته سالاری و استفاده از همه ظرفیت ها در شرکت یک ضرورت است

رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در جلسه هیأت مدیره جدید، استفاده از همه ظرفیت ها و دادن فرصت برابر به همه را یک ضرورت در شرکت دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان هیوا لهونیان با اشاره به آغاز فصل جدیدی از فعالیت های هیأت مدیره با ترکیب جدید گفت: چنین دیدگاهی به مانند دمیدن روحی تازه در کالبد سازمان بوده که انتظار می رود منجر به پیشرفت و پویایی بیش از پیش در شرکت می شود.

وی گفت: این نگرش  يك ضرورت انكار ناپذير است، بايد بپذيريم كه لازم است به همكاران ديگري هم فرصت ارائه فكر و برنامه و ديدگاهشان را بدهيم.

لهونیان بر ظرفيت سازي و تربيت مديران آينده تاکید کرد و اذعان داشت: استفاده بهينه از همه ظرفيت ها و ايجاد سازوكاری شفاف و نظام مند و به دور از اعمال سليقه شخصی براي انتخاب مديران و ترسيم مسير شغلي براي كليه همكاران از خلاءهاي موجود است كه با همكاری آحاد پرسنل شرکت بايد در زمانی كوتاه اين خلاء پر شود.

وی ادامه داد :هيات مديره جديد بر خود واجب ميداند كه در ايجاد مكانيزم هاي كارآمد براي تحقق اين مهم اقدام بعمل آورد.

لهونیان با اشاره به هدف اصلی شرکت و تأکید بر شایسته سالاری بیان کرد:  شايسته گزينی و دادن فرصت به همه كساني كه انديشه خدمت دارند، از اهداف اصلي ما بوده و تغييرات در حوزه منابع انساني هم بر همين اساس خواهد بود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با اشاره به شرایط کنونی کشور همدلي و همسويي و همكاري بيش از پيش را بعنوان راهکاری مؤثر در گذار از چالش ها دانست.

وی به رویکرد جدید شرکت مادر تخصصی توانیر در انتخاب هیأت مدیره شرکت ها اشاره کرد و افزود: شركت توانير بر اساس سياست و رويكرد جديد خود در نظر دارد يكي از اعضاي هيات مديره شركت هاي توزيع را بعنوان عضو غير موظف ، از ديگر شركت هاي توزيع انتخاب نمايد كه در همين راستا يكي از اعضاي اصلي هيات مديره اين شركت از استان همدان انتخاب شده است كه قطعا" زمينه ساز تبادل تجربه و دانش بين شركت ها بوده و فرصت حضور همكاراني از اين شركت در تركيب هيات مديره ساير شركت ها نيز فراهم خواهد گرديد.

مانوری سراسری با حضور دستگاههای خدمت رسان سنندج برگزار شد

همزمان با هفته پدافند غیر عامل مانوری سراسری با حضور دستگاه های خدمت رسان و به میزبانی آموزش و پرورش در دبیرستان  شهید برهان عالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومي شرکت ,مدیر توزیع برق شهرستان سنندج در توضیح این خبر گفت: این مانور  با حضور اعضای کارگروه پــــدافند غیر عامــل   و دستگاه های خدمت رسان نیروی انتظامی، آتش نشانی، آب، برق و گاز و با هدف آماده سازی دستگاه های خدمت رسان  در شرایط بحرانی برگزار گردید .

محمد سعید سلطانی   هدف از اجرای این مانور را ایجادآمادگی بیشترواحدها برای مقابله باشرایط بحران ٰ برطرف کردن کمبودهاٰ، میزان آماده بکاربودن ماشین آلات وتجهیزات وهمچنین مهارت افراد در واکنش به شرایط اضطراری  دانست.

وی در ادامه بیان کرد: این مدیریت باحضورفعال اعضای کمیته پدافندغیرعامل و2اکیپ عملیات واتفاقات ویکدستگاه بالابردراین مانورحضوریافته وبراساس سناریوی طراحی شده پس ازعملیات امدادرسانی به رفع خرابی شبکه وبرقراری مجدد برق اقدام نمود.

مدیرتوزیع برق سنندج همچنین عملکردتوزیع برق وزمان حضوردرصحنه حادثه اکیپ اتفاقات وعملیات رامطلوب ارزیابی کردوخواستارتوجه خاص دستگاههای خدمت رسان به تجهیزات لازم درشرایط بحرانی وهمچنین سرویس ونگهداری این وسایل شد.

گفتنی است هشتم لغایت چهاردهم آبان ماه هرسال بعنوان هفته پدافند غیر عامل نامگذاری شده است.

 

 
 
 
گروه خبر: