سیداعتضاد مقیمی از دفتر نظارت بر توزیع توانیر رفت

Printer-friendly version
دوشنبه, خرداد 1, 1396
مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر از این سمت برداشته شد و طی روزهای آتی جایگزین جدید وی بصورت رسمی معرفی خواهد شد. مقیمی از معاونت توزیع توانیر به معاونت انتقال توانیر رفت تا در سمت جدیدی مشغول شود.

مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر از هفته گذشته از این سمت برداشته شده و به معاونت انتقال توانیر رفت.

 

سیداعتضاد مقیمی از نیروهای قدیمی صنعت برق بوده که طی سالیان گذشته در معاونت توزیع توانیر و در سمت مهم مدیرکلی نظارت بر توزیع توانیر مشغول به فعالیت بوده است.

 

مقیمی به معاونت انتقال توانیر که از سال گذشته در چارت جدید سازمانی توانیر قرار گرفته است رفته و بعنوان مسئول بخش HSE به فعالیت ادامه می دهد.

 

مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع معاونت هماهنگی توزیع توانیر در بحران سال گذشته خوزستان که در پی گردوغبار و رطوبت بالا موجب خاموشی سراسری در این استان شده بود از سوی کردی مدیرعامل توانیر به فرماندهي عمليات شستشوي تاسيسات برق خوزستان منصوب شده بود.

 

تبین سیاستهای بهره برداری توزیع، نظارت عالیه بر عملکرد بخش بهره برداری توزیع، اصلاح و یا تدوین دستورالعملهای بهره برداری توزیع، رسیدگی به شکایات و پاسخ گوئی به مجامع ومقامات و رسانه‌ها و جراید و... در خصوص مشکلات بهره برداری، جمع آوری اطلاعات ماهیانه خاموشی‌ها و مطالعه میزان آن، جمع آوری اطلاعات دوره‌ای و بررسی و مطالعه میزان عملکرد سرویس و تعمیر و نگهداری شبکه‌های توزیع، هماهنگی و برگزاری جلسات بهره برداری بمنظور بررسی و بهبود روش های بهره برداری و همچنین بکارگیری کمیته‌های تخصصی در جهت اطلاع و تدوین دستورالعمل‌های بهره برداری به جهت همسان سازی و ارتقاء نحوه اجرای فعالیت‌های بهره برداری و بازنگری در شاخص های قابلیت اطمینان شبکه از وظایف کلی دفتر نظارت بر توزیع معاونت هماهنگی توزیع توانیر معرفی شده است.

 

به گزارش برق نیوز

 

گروه خبر: