روحانیت باید در فرهنگ سازی مدیریت مصرف پیشگام شود

Printer-friendly version
پنجشنبه, فروردين 23, 1397
به گزارش روابط عمومی آبفای استان همدان،

امام جمعه همدان در دیدار با مدیران صنعت آب و برق استان:

آیت اله محمدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان در دیدار با مدیران صنعت آب و برق استان همدان بر نقش موثر روحانیت در فرهنگ سازی مدیریت مصرف در بین آحاد مردم تاکید کرد.

امام جمعه همدان گفت، جایگاه خدمت رسانی به مردمو موثر بودن برای مدیران صنعت آب و برق بسیار ارزشمند است و و باید قدر آن را دانست چرا که هزاران نفر ازحاصل دست رنج شما مدیران بهره میبرند.
وی گفت: خدواند همواره بر خدمات بندگان خالص که بدون چشم داشت در حال خدمت رسانی به هم نوعان خود هستند ناظر است و پاداش آنها نزد خداوند محفوظ است.
ایشان با تاکید بر ترویج روش های صحیح مصرف در بین آحاد مردم گفت: همواره روحانیت جایگاه ویژه اینزد مرد دارد و باید برای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف روحانیون پیشقدم شوند.
 آیت اله محمدی ضمن تشکر از خدمات مطلوب و مستمر مجموعه صنعت آب و برق در استان همدان گفت: همین که در این سالها مردم استان دغدغه و نگرانی بابت آب و برق نداشتند این خود عبادت است.

در این دیدار که مهندس حسینی بیدار رییس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق به ارائه گزارش اقدامات در سال 96 پرداخت گفت: در سال اقتصاد مقاومتی اقدامات بسیار ارزشمندی از سوی صنعت آب و برق استان انجام شد که نتیجه آن ارائه خدمات مستمر و با کیفیت به مردم استان همدان بود.

وی همدلی و همراهی مدیران صنعت در استان را رمز موفقیت و رضایت خاطر مردم دانست و گفت: یکی از مهمترین خدمات به شهر همدان که با کار جمعی صنعت آ ب و برق انجام شد و به نتیجه رسید تصفیه و انتقال پساب فاضلاب شهر همدان به نیروگاه بود که نتیجه آن ذخیره حجم زیادی از منابع زیر مینی منطقه بود.
مدیرعامل شرکت آبفای استان با اشاره به کاهش بارندگی ها در استان گفت: نتیجه کاهش 45درصدی بارش ها نسبت مدت مشابه در سال گذشته، کاهش 7 برابری ورودی سد اکباتان و 40 درصد کاهش حجم ذخیره آب در پشت سد اکباتان است.

مهندس حسینی بیدار با اشاره به اینکه  اقدامات مدیریت بحران آب استان از آبان سال 96 آغاز گردیده گفت : هم اکنون برداشت آب از سد اکباتان به کمترین میزان خود در حال انجام است که برداشت از آبهای سطحی در فصول غیر زراعی، نصب کنتورهای هوشمند برداشت از چاه های کشاورزی و مدیریت هوشمند فشار در سطح شهر از اقدامت صنعت آب استان برای گذر از بی آبی است .