روابط عمومی نیروگاه نكا در رشته آموزش حائز مقام دوم شد

Printer-friendly version
يكشنبه, شهريور 10, 1398
در نخستین جشنواره ارزیابی عملكرد روابط عمومی¬های صنعت آب و برق كشور

روابط عمومی شركت مدیریت تولید برق نكا در نخستین جشنواره ارزیابی عملكرد روابط عمومی­های صنعت آب و برق كشور در سال 97 در رشته آموزش همكاران مقام دوم را تصاحب كر

در این جشنواره روابط عمومی­های 124 شركت در 13 بخش حضور داشتند كه پس از سه مرحله پایش و ارزیابی آثار ارسالی، داوران جشنواره 38 شركت را در بخش­های مختلف حائز عناوین برگزیده دانستند.

مراسم اعلام نتایج ارزیابی عملكرد روابط عمومی­های صنعت آب و برق با حضور و سخنرانی وزیر نیرو و تعدادی از مقامات ارشد آن وزارتخانه در مركز همایش­های وزارت نیرو برگزار شد.

در این مراسم دکتر صدیقه ببران مدیركل دفتر روابط عمومی و اطلاع­رسانی وزارت نیرو با اهداء لوح  به سیدمیثم عمادی سرپرست روابط عمومی نیروگاه شهید سلیمی نكا از تلاش مجدانه و مؤثر ایشان و مجموعه روابط عمومی نیروگاه نكا در راستای تحقق مأموریت­های جدید روابط عمومی­های مجموعه وزارت نیرو و انعكاس مطلوب دستاوردهای صنعت آب و برق قدردانی کرد.   

شایان ذكر است مجموعه روابط عمومی نیروگاه نكا در سال 96 نیز حائز كسب رتبه برتر در ارزیابی‌های وزارت نیرو در حوزه اطلاع‌رسانی بین نیروگاه‌های كشور شد و در ساله‌ای 95 و 96 نیز در ارزیابی‌های شركت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی دو مقام دوم را در كارنامه خود ثبت کرد.