دیدار کارکنان آبفا روستایی خوزستان با جانبازان قطع نخاع دفاع مقدس

Printer-friendly version
دوشنبه, مهر 8, 1398
هم‌زمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

هم‌زمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس کارکنان آبفا روستایی خوزستان از آسایشگاه جانبازان قطع نخاع جنگ تحمیلی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان مدیر آسایشگاه شهدا و جانبازان قطع نخاع استان خوزستان با بیان اینکه این مرکز متولی درمان جانبازان قطعی نخاعی و زیر نظر اداره کل بنیاد شهید خوزستان است، گفت: در سطح استان خوزستان بیش از 90 جانباز قطع نخاعی وجود دارد که 35 نفر از این جانبازان در اهواز ساکن هستند.

سیروس عاقلی افزود: آمار جانبازان قطع نخاعی بیش از این‌ها بود که طی سال‌های گذشته به دلیل جراحاتی که داشتند به درجه رفیع شهادت نائل شده‌اند. تعدادی نیز به دلیل امکاناتی که در سایر استان‌ها مانند مشهد، تهران و اصفهان و شیراز وجود دارد، به مراکز دیگر منتقل شده‌اند.

وی ادامه داد: این مجموعه از سال 1368 و به‌صورت شبانه‌روزی در خدمت جانبازان قطع نخاعی 8 سال دفاع مقدس بوده و کلیه مراحل درمانی این عزیزان توسط متخصصین مربوطه در حال انجام است.

در ادامه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج الغدیر شرکت آبفا روستایی خوزستان گفت: این دیدار برحسب وظیفه و به‌صورت خودجوش توسط جمعی از کارکنان مجموعه آبفا روستایی خوزستان برنامه‌ریزی شد.

علیداد کیانی ادامه داد: دیدار با جانبازان دفاع مقدس یادآوری رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌هاست، رشادت‌هایی که در زندگی و در کار می‌تواند الگو باشد.

وی افزود: خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزاده‌ها به‌عنوان مدافعین مرزهای کشور و نوامیسمان و حافظین انقلاب اسلامی هیچ‌گاه فراموش نخواهند شد و باید در مقاطع زمانی مختلف و مناسبت‌های ملی و مذهبی کشور همواره مورد توجه قرار گیرند.