دیدار مدیر عامل آبفار مازندران با خانواده معظم شهداء

Printer-friendly version
چهارشنبه, اسفند 22, 1397
به مناسبت روز بزرگداشت مقام شامخ شهداء، مدیر عامل آبفار مازندران به همراه جمعی از معاونین و مدیران امور ستادی به دیدار خانواده های گرانقدر شهداء رفت.

مهندس مجید عبدالهی مدیر عامل شرکت آبفار استان در روز بزرگداشت شهداء طی دیدار با خانوادهای معظم شهیدان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادتها ، ایثارگریها و مقام والای شهداء اظهار داشت: شهادت مرگي انتخاب شده است، مرگي كه انسان به سوي آن مي‌رود نه آنكه به سوي انسان بيايد و اهميت و ارزش شهيد و شهادت نيز از همين جا سرچشمه مي‌گيرد و اگر فرهنگ ایثار و شهادت طلبی نبود و فرزندان ایران عزیز شهید نمی شدند نه نظام اسلامی دوام می یافت و نه اکنون اسلام در این جایگاه پرارزش بود.

مهندس عبدالهی ادامه داد: شهدا مرگ را به سخره گرفته اند، تا ما به حقارت دنیا بخندیم،آنها از همه تعلقات بریدند تا گذرگاه بودن دنیا را اثبات کرده باشند ، شهدا رفته اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما گذاشته اند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران با اشاره به منویات مقام معظم رهبری افزود: امروز به فضل همین شهادت و به برکت خون شهدا، ملت ما  سربلند و آبرومند است و عزت دارد لذا شهداء حق بزرگی بر گردن ملت دارند.

وی مراسم بزرگداشت شهداء را ادامه‌ حرکت جهادی و شهادت دانست وگفت: مقام شهید و شهادت مقام حسرت و عبرت است نه مقام تأسف و تأثر، آنها رفته‌اند و رسالتی از جنس بصیرت را بر دوش ما باقی گذاشته‌اند لذا همواره باید نام و یادشان تکرار و تجلیل شود.

در ادامه این دیدار مهندس میثم صلواتی رئیس امور ایثارگران شرکت نیز طی سخنانی تقویت باورهای دینی و ملی را جزء اصلی ترین مسائل اعتقادی و فرهنگی برشمرد و گفت: همه ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم لذا معرفی، تعمیق شخصیت، منزلت همچنین  ترویج عقاید و آرمانهای ناب شهدای گرانقدر و زنده نگه داشتن نام و یادشان از مهمترین رسالت ماست و میتواند بسیار اثرگذار باشد.

در پایان با اهدای لوح تقدیر از خانواده دو شهید شاخص تقدیر و تجلیل به عمل آمد و مهندس عبدالهی به همراه استاندار و جمعی از مسئولین به زیارت قبور شهداء رفتند و با عطرافشانی و گلباران قبور مطهر ، بار دیگر با آرمانهای آنان تجدید میثاق کردند.

گروه خبر: