دیدار مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با خانواده شهید منتسب به همکار

Printer-friendly version
پنجشنبه, اسفند 23, 1397
همزمان با بزرگداشت روز شهدا ، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان به همراه جمعی از معاونین و مدیران و مسئول امور ایثارگران این شرکت با حضور در منزل شهید احمد نظری با خانواده این شهید دیدار کرد .

مهندس سید علی اکبر صباغ رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با گرامیداشت یاد شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی ایران نسبت به مقام شامخ این شهید گرانقدر ادای احترام نمود .

همچنین برادر و مادر شهید احمد نظری ، به بیان خاطراتی از روحیات و ویژگی های رفتاری این شهید گرامی پرداختند .

 در پایان این دیدار، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اهداء لوح یادبود به مادر این شهید والامقام ، از ایثار و استقامت  خانواده این شهید  تشکر و قدردانی نمود.

خاطر نشان می گردد شهید احمد نظری برادر همکار پیشکسوت، محمد نظری می باشد که در تاریخ 8/7/1341 در خانواده ای مذهبی در شهرستان سمنان به دنیا آمد . با شروع جنگ تحمیلی با عضویت در سپاه پاسداران ، بارها در مناطق مختلف جبهه حضور یافت و در تاریخ 19/12/ 1365 در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر پاک این شهید در گلزار شهدای امام زاده اشرف زاوقان سمنان،  به خاک سپرده شد .

همچنین به مناسبت روز بزرگداشت شهدا ، بسیجیان دامغانی امور انتقال شرق معاونت بهره برداری با حضور در گلزار شهدای دامغان و سپس اهداء خون در پایگاه انتقال خون، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند .

گفتنی خواهران بسیجی پایگاه شهید عباسپور شرکت برق منطقه ای سمنان ، به همراه مادر شهید مدافع حرم ، عباس دانشگر با حضور بر سر مرقد شریف این شهید والامقام نسبت به مقام این شهید گرامی، ادای احترام نمودند.