دومين همايش ملي بانوان فرهيخته صنعت آب و برق برگزار می‌شود

Printer-friendly version
دوشنبه, دى 6, 1395
نيمه دوم اسفند ماه سال جاری؛

آخرین مهلت ارسال آثار تا 15 بهمن‌ماه

اين همايش با محورهاي شاخص ها و معيارهاي فرهيختگي زنان، زن، فعاليت هاي دانشي،‌زنان و رسانه هاي نوين ، مديريت مصرف، تاثير زنان در کيفيت خدمات و فعاليت هاي سازماني، آموزش و ارتقاء توانمندي زنان، ارتقاء جايگاه سازماني زنان و نقش زنان در توسعه فرهنگ اسلامي - ايراني در صنعت آب و برق برگزار خواهد شد.

دومین همایش ملی بانوان فرهیخته صنعت آب و برق نیمه دوم اسفندماه سال جاری توسط امور زنان و خانواده وزارت نیرو برگزار می‌شود.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این همایش را دفتر امور زنان و خانواده وزارت نیرو در روزهای 16 و 17 اسفندماه سال جاری، با همکاری شرکت‌های آب و برق مستقر در تهران برگزار می‌کند.
این همایش با محورهایی همچون شاخص‌ها و معیارهای فرهیختگی زنان، زن، فعالیت‌های دانشی، ابداع و نوآوری، زنان و رسانه‌های نوین، تهدیدها و فرصت‌ها، مدیریت مصرف، اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار،‌ تأثیر زنان در کیفیت خدمات و فعالیت‌های سازمانی، آموزش و ارتقای توانمندی زنان، تعادل در خانواده، ارتقای جایگاه سازمانی زنان،‌ چالش‌ها، راهکارها، الگوها و نقش زنان در توسعه فرهنگ اسلامی - ایرانی در صنعت آب و برق برگزار خواهد شد.
بر اساس این گزارش، آخرین مهلت ارسال مقالات و آثار 15 بهمن و زمان اعلام نتایج داوری 30 بهمن ماه سال جاری خواهد بود.
بر همین اساس، نحوه دریافت اطلاعات تکمیلی و ارسال مقالات فقط از طریق سایت همایش به آدرس، www.conf.iheari.ir  امکان‌پذیر است و شروع ثبت نام در همایش نیز از اول اسفند ماه جاری انجام خواهد شد.
علاقمندان شرکت در این همایش در صورت داشتن هرگونه سؤال می‌توانند به دبیرخانه علمی همایش واقع در تهران، شهرزیبا، بلوار تعاون، موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق مراجعه کنند.