Error message

Notice: unserialize(): Error at offset 11 of 39 bytes in variable_initialize() (line 1189 of /var/www/vhosts/barghab.ir/httpdocs/includes/bootstrap.inc).

دسترسی به آب برای همه افراد درهرجای کره زمین یک حق انسانی است

Printer-friendly version
دوشنبه, بهمن 21, 1398
سرپرست آبفا مرکزی با تاکید بر شعار روز جهانی آب در سال 2019 عنوان کرد:

       سازمان ملل متحد از سال ۱۹۹۳ روز ۲۲ مارس میلادی برابر با دوم فروردین‌ماه هر سال را به عنوان روز جهانی آب نامگذاری نموده و هر ساله با توجه به یکی از چالش‌های جاری وآتی آب با صدور اطلاعیه‌ای برای کشور‌های عضو، شعار جهانی خاص آن سال را مطرح می کند.
      به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان مرکزی مهندس یوسف عرفانی نسب سرپرست شرکت با اشاره به اینکه  در سال 2019 روز جهانی آب برابر است با 2 فروردین 1398 و شعار روزجهانی آب در این سال با عنوان « آب برای همه » انتخاب شده  افزود:این شعار در راستای ششمین هدف توسعه پایدار برای اطمینان از دسترسی به آب سالم و بهداشتی و مدیریت پایدار آن برای همه مردم جهان تا سال 2030 است . به طوریکه دسترسی به آب برای همه افراد  در هر جای کره زمین و با هر ملیت و قومیتی که باشند به عنوان یک حق انسانی وجود داشته باشد.
      سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی یادآورشد: اتخاذ راهبردهای مسئولانه در راستای صیانت از آب با توجه به اهداف کمی و کیفی توسعه پایدار بی شک بهره مندی از این مایه حیات بخش را برای تداوم زندگی بشر در پی خواهد داشت.

       وی با تاکید بر لزوم آموزش و فرهنگسازی مصرف درست آب در میان تمام اقشار جامعه و اصلاح الگوی مصرف آب  در تمامی کاربریها و مصارف با استفاده از تبلیغات مناسب اظهار داشت: لازم است همه افراد با نگهداری و حفاظت مسئوولانه آب ، این نعمت ارزشمند را پاس بدارند و با تلاش در گسترش فرهنگ مصرف بهینه آب و  جلوگیری از آلودگی آن در حفاظت از آب سهیم باشند.

    مهندس عرفانی نسب  در پایان با گرامیداشت «روز جهانی آب» در سال 1398افزود: همه مصرف کنندگان آب بایستی برای سازگاری با کم آبی و حفظ آن برای نسل های آینده تلاش نمایند. 

گروه خبر: