دریافت دومین جایزه مدیریت مالی ایران وقدردانی مردم قوشخانه از مدیریت توزیع برق شهرستان شیروان

Printer-friendly version
دوشنبه, اسفند 7, 1396
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی،

این شرکت موفق شد جایزه ملی مدیریت مالی ایران را برای دومین سال پیاپی از آن خود کند.

تعدادی از مسئولان و کارشناسان واحد مالی شرکت توزیع برق خراسان شمالی با حضور در همایش سراسری مدیریت مالی ایران که در سالن اجلاس سران کشور برگزار شد، موفق به دریافت نشان شاخ گاو و جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سطح تقدیرنامه یک ستاره شدند.

شرکت توزیع برق خراسان شمالی با شرکت در هشتمین همایش مدیریت مالی ایران توانست به عنوان تنها شرکت توزیع برق کشور برای دومین سال پیاپی، این جایزه را از آن خود کند.

شایان ذکر است: شرکت توزیع برق خراسان شمالی، سال گذشته این جایزه را در سطح گواهینامه از آن خود کرده بود و امسال با یک پله ارتقا، موفق به کسب جایزه در سطح تقدیرنامه یک ستاره شد.

شرکت پالایش گاز ایران، شرکت بیمه نوین، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دانشگاه علوم پزشکی زنجان از دیگر ارگان هایی بودند که در کنار شرکت توزیع برق خراسان شمالی، موفق به دریافت تقدیرنامه یک ستاره شدند.

گفتنی است: برگزاری همایش جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ بستر ساز بهبود و ارتقا سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت ها و سازمان های شرکت کننده بوده است.


 

بخشدار قوشخانه از مدیر توزیع برق شهرستان شیروان قدردانی کرد.

در تقدیرنامه ای که به امضای "مجید یوسفیان"؛ بخشدار قوشخانه رسیده است، از زحمات مهندس "محمد دره کی" مدیر توزیع برق شهرستان شیروان و سایر همکاران این مدیریت در امر خدمت رسانی به مردم این بخش قدردانی شده است.

لازم به ذکر است این تقدیرنامه در پی افتتاح پروژه های دهه فجر در اقصی نقاط شهرستان شیروان از جمله بخش قوشخانه صادر شده است.

 

 

گروه خبر: