خانواده های شهدا طلایه داران ایثار و مقاومت هستند

Printer-friendly version
چهارشنبه, بهمن 10, 1397
فرمانده حوزه بسيج شركت توانير گفت:

فرمانده حوزه بسيج شركت توانير گفت: خانواده های شهدا طلایه داران ایثار و مقاومت هستند.

مهندس علیرضا احمدی یزدی در دیدار با خانواده شهید فتحی از شهدای صنعت برق استان مرکزی بابیان این مطلب افزود: خانواده شهدا، عزیزان خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خداوند متعال دارد.

وی بیان کرد:پاسداشت مقام شهدا و ایثارگران و ارج نهادن به مقام آنان وظیفه سنگینی است.،خانواده شهدا مایه افتخار جامعه و سرمایههای معنوی کشور به شمار میروند.

مهندس احمدی یزدی تصریح کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی نیز در این دیدار  گفت: خانواده شهدا در جامعه امروز ما مظهر ایثارگری و مقاومت هستند وهمانند چراغی فروزان در تاریخ انقلاب اسلامی ما می درخشند.

مهندس محمد اله داد افزود: خدمت رسانی به بهترین قشر از جامعه یعنی ایثارگران و خانواده های شهدا اصلی ترین وظیفه ماست و ما با تمام توان در راستای خدمت رسانی و حفظ عزت و کرامت این عزیزان تلاش خواهیم کرد.

همچینن با حضور فرمانده حوزه بسيج شركت توانير و مدیران ارشد صنعت برق استان مرکزی ،مزار شهدای دوران دفاع مقدس در شهرستان اراک گلباران شد.