حضور پايگاه بسيج نیروگاه نكا در نمایشگاه سرآمدان فناوري و صنعت كشور

Printer-friendly version
شنبه, اسفند 25, 1397
دومين جشنواره سرآمدان فن¬آوري و صنعت به همت سازمان بسيج مهندسين و متخصصين صنعتي كشور به مدت 3 روز در محل دائمي نمايشگاه¬هاي بين¬المللي تهران برگزار شد.

كانون بسيج متخصصين و مهندسين پايگاه مقاومت بسيج شهيدعباديان نيروگاه شهيدسليمي نكا به همراه كانون­هاي ساير نيروگاه­هاي كشور با حضور در نمايشگاه جانبي اين همايش ضمن عرضه بخشي از قطعات توليد داخل، گوشه­اي از توانمندي­ها و پيشرفت­هاي متخصصان و صنعتگران داخلي و جديدترين دستاوردهاي فني و تخصصي بسيجيان نیروگاه شهیدسلیمی در زمينه مديريت طراحي، ساخت و بومي­سازي قطعات نيروگاهي را در معرض ديد عموم قرار داد.

       ارائه آمار مقالات و تاليفات پژوهشي و نمايش توانمندي فني كاركنان در رفع مشكلات بوجود آمده در امر نگهداري، تعميرات و بهره­برداري از واحدها و .... از جمله موارد ارائه شده در غرفه نيروگاه بوده كه مورد توجه بازديد كنندگان قرار گرفت.

      خاطر نشان مي­شود رئیس سازمان بسیج مستضعفین كشور، جمعي از مقامات ارشد و معاونان وزارتخانه‌های نفت و نیرو، ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، صنعت، معدن و تجارت، دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، سازمان­هاي ملي استعدادهاي درخشان و انرژی اتمی، مديران عامل شركت­هاي مادر تخصصي توليد، فرماندهان پايگاه­هاي مقاومت بسيج وزارتخانه­ها و ديگر شركت­كنندگان در اين همايش از غرفه نيروگاه شهيدسليمي نكا بازديد نمودند.

    در آئين اختتاميه اين نمايشگاه مهندس داوود طارمي فرمانده مركز مقاومت بسيج وزارت نيرو با اهداء لوح تقدير به غرفه­هاي برتر از تلاشهاي سجاد احمدي مسئول كانون بسيج متخصصين و مهندسين نيروگاه تجليل كرد.