حضور فعال صنعت آب وبرق گلستان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب

Printer-friendly version
چهارشنبه, بهمن 17, 1397
در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در محل دانشگاه منابع طبیعی گلستان با حضور فعال صنعت آب و برق گلستان کار خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، در این نمایشگاه که با حضور استاندار گلستان، مدیران دستگاه های اجرایی و از جمله مدیران صنعت آب وبرق گلستان برگزار شد، شرکت های آب منطقه ای، آب وفاضلاب شهری، آبفار و شرکت توزیع برق گلستان دستاوردهای چهل ساله این صنعت را در حوزه های مختلف به منصه ظهور قرار دادند.

بر اساس این گزارش، شرکت آب منطقه ای گلستان دستاوردهایی از جمله ابزارهای پایش های کمی وکیفی آب، ابزارهای دقیق اندازه گیری، کنتورهای هوشمند برای پایش کمی و کیفی آبهای سطحی وزیرزمینی وکنترل میزان برداشت آب وهمچنین استاندادرهای مورد نیاز صنعت آب و برق را در این نمایشگاه ارائه دادند.

پروژه های تامین و انتقال آب و همچنین اجرای شبکه های آبیاری و زهکشی و اینوگرافیک شاخص های عملکردی قبل و پس از انقلاب نیز از جمله دستاوردهای معرفی شده شرکت آب منطقه ای گلستان در این نمایشگاه بود.

تعداد 42 پروژه عمرانی قابل افتتاح با اعتبار 37 میلیارد ریال در بخش های مختلف وبه تفکیک شهرستان های مختلف نیز از جمله شاخص های عملکردی ارائه شده در این نمایشگاه برای بازدید عموم بود.

گفتنی است نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در ۷۵ غرفه و مساحت ۷۰۰ متر در دانشگاه منابع طبیعی گلستان افتتاح شد و تا 18 بهمن در این محل برپاست.