حضورمروجین آب شرکت آبفای زنجان دردبستان فرهنگیان 2

Printer-friendly version
شنبه, دى 22, 1397
کارگاه آموزشی صرفه جویی درمصرف آب در این مرکز برگزار کردند.

مروجین آب شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با حضور در دبستان فرهنگیان 2 شهر زنجان برای دانش آموزان این مرکز آموزشی کارگاه آموزشی صرفه جویی در مصرف آب برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در این برنامه 90 نفر از دانش آموزان دبستان فرهنگیان 2 حضور داشتند که کارشناسان مدیریت مصرف شرکت آبفای استان زنجان مطالبی پیرامون راه های صرفه جویی در مصرفآب و مدیریت بهینه این نعمت الهی را به دانش آموزان ارائه دادند.

گفتنی است برگزاری مسابقه و اهدای جایزه از دیگر بخش های برنامه مروجین آب در دبستان فرهنگیان زنجان بود که مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تا کنون در بسیاری از مدارس ابتدایی استان زنجان کارگاه های آموزشی مرتبط با موضوع آب را برگزار و در تلاش است تا دانش آموزان به عنوان آتیه سازان کشور نقش خود را در کمک به صرفه جویی در مصرف آب و انتقال آموزش های خود به دیگران ایفا کنند.

شایان ذکر است جشنواره فراگیری نخستین واژه آب نیز به عنوان برنامه محوری روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در تمامی شهرهای استان زنجان برگزار شده و دانش آموزان استقبال چشمگیری از این جشنواره داشته اند.