جلسه هماهنگی با صاحبان صنایع استان‌های فارس و بوشهر برگزار شد

Printer-friendly version
يكشنبه, ارديبهشت 29, 1398
همکاری صاحبان صنایع در کاهش پیک بار برق مهم است.

به‌منظور ارتقاء سطح رضايت مشتريان بزرگ برق فارس در بخش فوق توزيع و انتقال، جلسه تشویق از صاحبان صنایع استان‌های فارس و بوشهر، با حضور دکتر خدارحم آسیایی معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات برق فارس، مهندس حمزه روغنیان معاون بهره‌برداری، مدیران عامل صنایع و کارشناسان مربوطه، در سالن شهيد هاشمپور اين شركت برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومي شركت برق منطقه‌ای فارس، دکتر خدارحم آسیایی معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای فارس طی سخنانی همکاری صاحبان صنایع در کاهش پیک بار را ارزشمند و قابل تقدیر دانست و خاطرنشان ساخت: مدیریت مصرف شامل همه مراحل زندگی می‌شود ما، در تمامی زمینه‌ها به مدیریت مصرف نیازمندیم در سال جاری نیز با همکاری و تعامل با صاحبان صنایع، همچون گذشته پیک‌بار تابستان را پشت سرمی گذاریم. در این جلسه از همکاری و نقش مهم مشترکین بزرگ برق در کاهش پیک بار سال گذشته تقدیر و تشکر می‌کنم.

دکتر آسیایی با بيان اين مطلب كه تأمین برق مطمئن و پايدار برای مشتریان، وظیفه عمده ما باشد تصریح کرد: ما بايد شرايط استفاده از برق پايدار و مطمئن به‌منظور استفاده تمامي مشتركين در تعرفه‌های مختلف را فراهم كنيم، اگرچه صنايع به جهت توليد و رونق اقتصادي به‌نوبه خود از اهميت بسيار زيادي برخوردار می‌باشند اما در این راستا می‌بایست خدمات لازم به همراه ایجاد تعامل به‌گونه‌ای ارائه شود که منجر به احساس رضایت آنان شود.

معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات برق فارس از همکاری صاحبان صنایع و تلاش همکاران خود در طرح کاهش پیک بار سال گذشته كه با اجرای طرح تعطيلات و تعمیرات سالیانه و طرح ذخیره عملیاتی انجام شد، تشکر کرد.

وی در پایان سخنان خود آحاد مردم را به‌ صرفه‌جویی در مصرف برق فراخواند و سپس با اهداء لوح تقدیر از صاحبان صنایع استان فارس و بوشهر تقدیر و تشکر به عمل آورد.

شایان ذکر است که در اين نشست، مهندس حمزه روغنیان معاون بهره‌برداری برق فارس نیز استفاده درست و مصرف بهینه برق توسط مشترکین را مهم و ارزشمند خواند و اثرات مؤثر آن را علاوه بر کاهش خاموشی‌ها، توجه به محیط‌زیست، عدم اتلاف سرمایه و حفظ منابع ملی دانست.

گزارش ارسالی حاکی از این است که در ادامه این جلسه، توسط مهندس کشاورز گزارشی از عملکرد برق فارس در حوزه مدیریت مصرف ارائه شد و صاحبان صنایع نیز در خصوص مطالب مطرح‌شده به ارائه نظر و پیشنهاد‌های خود پرداختند.

گروه خبر: