جشن تقدیر از همیاران برق موفق شهرستان داراب برگزار شد

Printer-friendly version
يكشنبه, ارديبهشت 8, 1398
طرح همیار برق در ۴۱ مدرسه این شهرستان به مرحله اجرا درآمد.

همایش تجلیل ازهمیاران برق موفق شهرستان داراب برگزار شد. دراین همایش قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس بر لزوم توجه به موضوع صرفه جویی و پرهیز از اسراف تاکید کرد.

احمدرضا باقری بیان داشت: با صرفه جویی در مصرف انرژی می توان ضمن کمک به محیط زیست از صرف هزینه های زیاد برای ساخت نیروگاه ها و تولید برق جلوگیری به عمل آورد. وی با موفق  و تاثیرگذار خواندن طرح همیاران برق ادامه داد: این طرح که چندین سال از اجرای آن می گذرد، توانسته نقش مهمی در زمینه آموزش فرهنگ مدیریت مصرف و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی ایفا کرده و تاثیرات خوبی را به همراه داشته باشد.

در بخش دیگری از این مراسم مدیر توزیع نیروی برق شهرستان داراب نیز گفت: طرح همیار برق در سال 97 در 41 مدرسه این شهرستان به مرحله اجرا درآمد، که از بین 1810 دانش آموز شرکت کننده در این طرح 210 نفر به عنوان  همیار موفق برق انتخاب شدند. اسماعیل خاتمی ،در ادامه سخنان خود با تقدیر و تشکر از همکاری کشاورزان این شهرستان در تابستان سال گذشته ابراز داشت: نتیجه این همکاری سبب شد تا 67 مگاوات در بخش کشاورزی صرفه جویی به عمل آمده  ومعادل 2 میلیارد تومان پاداش پرداخت گردد.

خاتمی ابراز امیدواری کرد در تابستان پیش رو نیز بتوانیم با همکاری و مشارکت تمامی مشترکین تابستان را بدون مشکل سپری نماییم.

لازم به ذکر است، در این برنامه از معلمان و مدیران برتر مدارس موفق در طرح همیاران برق ، کشاورزان برتر و اداره برتر در طرح کاهش مصرف تقدیر و تجلیل به عمل آمد.گفتنی است؛ در این همایش که با اجرای برنامه‌های متنوع و شاد گروه هنری کودک و خردسال "عمو سینا " همراه بود، از همیاران برق موفق با اهدای لامپ های فوق کم مصرف LED و همچنین بسته لوازم التحریر تقدیر و با انجام قرعه کشی بین آنان به 3 نفر از همیاران برق موفق، دوچرخه اهدا گردید و همچنین از مدیران و معلمان برتر تقدیر به  عمل آمد.