جشن بزرگ انقلاب و تجلیل از فرهیختگان ممتاز شرکت توزیع برق استان زنجان برگزارشد

Printer-friendly version
سه شنبه, بهمن 16, 1397
 به گزارش  دفتر روابط عمومي شركت نيروي برق استان زنجان

  همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، جشن  انقلاب  و مراسم تجليل از دانش آموزان و دانشجويان ممتاز اين شركت با حضور 2000 تن از پرسنل به همراه خانواده ها در محل مجتمع فرهنگي ، تفريحي در فضايي شاد و صميمي برگزار گرديد

 در اين مراسم كه شامل برنامه هاي متنوع فرهنگي و هنري بود با اهداء لوح تقدير و هدايا از فرزندان ممتاز همكاران  به صورت ويژه تجليل بعمل آمد . اين اولين بار بودكه شاهد حضور بیش از 2000 تن از همکاران در یک جمع بودیم و با وجود ازدحام مدعوين مراسم بدون کمترین عارضه برگزار گردید .

مهندس عليزاده مدير عامل محترم شركت توزيع نيروي برق استان  ضمن عرض تبریک ایام دهه مبارک فجر به کلیه خانواده های صنعت برق ، خانواده های معظم شهدا و جانبازان ،بیان نمودند که همزمان با جشن انقلاب امروز از دانش آموزان و دانش جویان ممتاز و فرزندان برومند شما عزیزان تقدیر خواهد شد. شما همکاران عزیزم ثابت کردید با وجود اینکه شبانه روز در خدمت صنعت برق و تامین آسایش مردم استان هستید ولی از تعلیم و تربیت فرزندان نیز غافل نشده اید و فرزندان نیکو و نمونه پرورش داده اید و این موجب افتخار شرکت توزیع است که هر روز تعداد این فرزندان ممتاز افزوده میگردد. ایشان عنوان نمودند صنعت برق در کشور به حول و قوه الهی در طول چهل سال پیروزی انقلاب ، پیشرفتهای گسترده ای داشته است و جزء سرآمد ترین ها در کشور و حتی در منطقه خاور میانه است . صنعت برق ایران در منطقه رتبه اول و در جهان رتبه 14 را کسب کرده است و این میسر نمیشده مگر با تلاش شما عزیزان با پشتوانه بسیار محکم خانواده .برق یکی از عوامل اصلی رشد و جزء زیر ساختهای توسعه اقتصادی است و باعث افتخار است که شرکت توزیع برق نیز با همت همسران ، پدران و مادران یافرزندان شما جزء شرکتهای برتر کشور است و این میسر نمیشد مگر با همدلی و همکاری شما خانواده های گرامی . ایشان همچنین تقدیرو تشکر نمودند از خانواده های عزیز  که با ایجاد فضای آرام و مناسب مقدمات خدمتگزاری پرسنل شرکت توزیع برق را فراهم مینمایند . مهندس علیزاده تصريح كرد: دانش آموزان آینده سازان این مرز و بوم هستند و باید با همت و تلاششان ادامه دهنده راه پدران و مادران زحمتکش خود باشند . این مملکت نیاز به وجود و حضور نخبگان و دلسوزانی داردكه رشد و توسعه کشور را سرلوحه زندگي خود قرار دهند.

در ادامه، ضمن اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری ،از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز عکس های یادگاری به همراه  مدیر عامل تهیه شد .

 
گروه خبر: