جذب و پذیرش مشمولین وظیفه در شرکت مدیریت منابع آب ایران در سال 97

Printer-friendly version
يكشنبه, مهر 15, 1397
شرکت آب منطقه ای گلستان

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای گلستان از  جذب و پذیرش مشمولین وظیفه در شرکت مدیریت منابع آب ایران و شرکت های تابعه آن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای حبیب ا...شاکری اظهار کرد: وزارت نیرو به منظور تحقق و عملیاتی نمودن برنامه های وزیر نیرو و در راستای اجرایی نمودن برنامه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور جهت استفاده بهینه از متخصصان در زمان صلح و سوق امکانات علمی کشور به سوی سازندگی و بالندگی، برقراری ارتباط با صنعت و افزایش سطح بهره وری و اثربخشی کارکنان وظیفه مامور، اقدام به راه اندازی سامانه امریه سربازی به آدرس amriyeh.moe.gov.ir بمنظور ایجاد فرصت برابر و همچنین شفافیت بخشیدن به فرآیند جذب و پذیرش مشمولین وظیفه در صنعت آب و برق نموده است.

وی افزود: داوطلبان امریه سربازی اعزام نوبت 1/10/97 به آدرس amriyeh.moe.gov.ir جهت ثبت نام مراجعه نمایند و همچنین تاکید شده است جهت تسهیل فرآیندها و تکریم ارباب رجوع از هر گونه مراجعه حضوری به حوزه ستادی و یا شرکت مادر تخصصی خودداری گردد.

شاکری بیان کرد: رشته های مورد نیاز شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آیران: مهندسی عمران، زمین شناسی، مهندسی کشاورزی آّب، مهندسی برق و مهندسی مکانیک در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

گفتنی  است، متقاضیان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس سایت فوق مراجعه کنند.