جایگاه و نقش موثر گزینش در تامین سلامت اداری و انسانی

Printer-friendly version
سه شنبه, ارديبهشت 25, 1397
مشاور وزیر و دبیر هیئت مركزي گزينش وزارت نیرو در یزد تاکید کرد؛

نشست مسئولان گزینش وزارت نیرو و مدیران عامل، اعضای هیئت‌مدیره و مسئولان گزینش صنعت آب و برق استان یزد به میزبانی شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد.

سیدفخرالدین پیشوایی به‌عنوان مشاور وزیر و دبیر هیئت مركزي گزينش وزارت نیرو با اشاره به اهمیت جایگاه و نقش مهم گزینش، افزود: گزینش در تأمین سلامت اداری و انسانی نقش مؤثری دارد و با این فرآیند نیروهای متخصص و متعهد که به پویایی سازمان‌ها کمک می‌کنند، پایش می‌شوند.

وی بر آگاهی و تسلط هسته گزینش به قوانین تاکید و گفت: افزود: جایگاه گزینش و تصمیمات گزینش موجب می‌شود افراد شایسته افتخار خدمت در نظام جمهوری اسلام ایران را داشته باشند و بر تحقق و دستیابی به اهداف و تعالی سازمانی بکوشند.

در ادامه این جلسه محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با اذعان به سوابق درخشان استان یزد در عرصه صنعت و سخت‌کوشی مردم آن، اظهار داشت: بهترین نیروهای فنی در صنعت برق و آب استان جذب‌شده‌اند و تلاش و تعهد این کارکنان و نتایج آن در توسعه استان مشهود است.

رئیس شورای انسجام‌بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان یزد از انسجام بسیار خوب در بین شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو در این استان خبر داد و افزود: در رابطه به مسائل گزینشی نیز با توجه به تدین و انقلابی بودن مردم یزد در گزینش‌های شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو مشکل خاصی وجود ندارد.

وی از برگزاری دوره یک‌روزه آموزشی گزینش ویژه مدیران و اعضای هسته گزینش صنعت آب و برق کشور به میزبانی شرکت برق منطقه‌ای یزد خبر داد و گفت: همچنین جلسه هماهنگی بین رابطین گزینش نیز هفته گذشته برگزار شد و نماینده‌ای این هسته در استان نیز مشخص شد.

همچنین در این جلسه، مرتضی رفیعیان، مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت نیز همراه با ارائه مطالب آموزشی به توضیح در خصوص مواردی ازجمله روند گزینش افراد و پس از آن در تبدیل وضعیت و یا انتقال نیرو به ارگانی دیگر و نیز ایجاد نظامی هماهنگ در گزینش افراد بین کلیه استان‌ها پرداخت.

در پایان این جلسه عباس دهقان هراتی به‌عنوان دبیر شورای هماهنگی رابطین هسته گزینش صنعت آب و برق استان یزد معرفی توسط مشاور وزیر و دبیر هیئت مركزي گزينش وزارت نیرو حکم وی اهدا شد.