توسط امور آب و فاضلاب اراك

Printer-friendly version
دوشنبه, مهر 20, 1394
برپايي غرفه در نمايشگاه هفته فرهنگي شهرستان اراك

  همزمان با هفته فرهنگي شهرستان اراك و برپايي نمايشگاه فرهنگي به مناسبت اين هفته در پارك شهداي گمنام شهر اراك  روابط عمومي امور آب و فاضلاب اراك با همكاري روابط عمومي شركت آب و فاضلاب استان مركزي اقدام به برپايي 2 غرفه در اين نمايشگاه نمود .

   به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی حشمت الله عباسی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اراک با اشاره به نقش مهم مشاركت‌هاي اجتماعي در فرهنگ‌سازي و اطلاع‌رساني و جلوگيري از وقوع بسياري از مشكلات در حوزه آب اظهار داشت: همكاري و مشاركت همه مردم و دستگاه‌ها مي‌تواند در برون‌رفت از بحران آب راهكاري بسيار مهم و اساسي باشد.

   مدير امور آب و فاضلاب شهرستان اراک با اشاره به فعاليت هاي صورت گرفته توسط اين امور در هفته فرهنگي شهرستان اراك اظهار داشت: امور آبفا اراك با حضور در نمايشگاهي كه همزمان با هفته فرهنگي شهرستان اراك برگزار گرديد اقدام به برپايي 2 غرفه اي از تلاشها و دستاورد هاي شركت آب و فاضلاب استان مركزي در راستاي مديرت صحيح مصرف آب نمود كه يكي از اين غرفه ها ويژه كودكان بود .

   ايستگاه نقاشي ,اجراي مسابقه, توزيع اقلام تبليغي و آموزشي و... ازجمله برنامه هاي آموزشي امور آب و فاضلاب شهرستان اراک در اين نمايشگاه بوده كه دركنار فعاليت هاي تبليغي با اهدا جايزه به برگزيدگان مسابقه نقاشي , شور و شوق وصف ناپذيري را درميان كودكان و نوجوانان ايجاد نمود.

        گفتنی ست اين نمایشگاه با همكاري و هماهنگي شهرداری شهر اراک با حضور استاندار استان مرکزی،فرماندار شهرستان اراك و جمعی از مسئولین استانی افتتاح گردید و مورد استقبال گسترده شهروندان قرار گرفت.

    همچنين همزمان با اين نمايشگاه امور آبفا اراك اقدام به برپايي 2 غرفه در شهرهاي كارچان و ساروق از ديگر شهرهاي شهرستان اراك نمود.