Error message

Notice: unserialize(): Error at offset 11 of 39 bytes in variable_initialize() (line 1189 of /var/www/vhosts/barghab.ir/httpdocs/includes/bootstrap.inc).

تمدید اعتبار پروانه‌های کشاورزی

Printer-friendly version
شنبه, اسفند 24, 1398
پروانه‌هایی کشاورزی که اعتبارشان به پایان می‌رسد، بعد از۱۵ فروردین تمدید می شوند

دبیر نظام صنفی کشاورزان شهرستان دزفول گفت: پروانه‌هایی کشاورزی که اعتبارشان به پایان می‌رسد را بعد از ۱۵ فروردین تمدید خواهیم نمود.

 بهمن دریکوندی دبیر نظام صنفی کشاورزان شهرستان دزفول گفت: با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا ویروس در رورهای اخیر و توصیه رئیس نظام صنفی کشاورزان کشور برای جلوگیری از شیوع این بیماری خطرناک و مسری، تصمیم گرفتیم تا نهم فروردین ۱۳۹۹ نطام صنفی کشاورزان را تعطیل کنیم.

اوافزود: فقط برای رفاه حال اعضاء ، سه شنبه ۲۷ اسفند ۹۸ برای کسانی که بصورت فوری نیاز به ارائه خدمات دارند باز خواهد بود و خواهش می کنم فقط آن هم که ضرورت دارد حضور یاند چون امورات غیر ضروری به هیچ عنوان انجام نخواهد شد و پروانه هایی که اعتبارشان به پایان می رسد را بعد از ۱۵ فروردین تمدید خواهیم نمود.

دریکوندی بیان داشت: در خصوص آب بهاء گل ، می بایست یک کارگروه متشکل از نماینده های نطام صنفی، جهاد کشاورزی و سازمان آب و برق ، عملکرد و قیمت بازار را مشخص و سپس توسط سازمان جهاد استان خوزستان به سازمان آب و برق استان ارائه گردد و بر اساس آن مصوبه قیمت نهایی (3% محصول پای مزرعه) مشخص گردد که متاسفانه این کار انجام نشده و سازمان بدون طی مراحل قانونی آب بها گل را هفت برابر کرده و با وجود رایزنی با مسئولین سازمان اب همکاری لازم را نمی نمایند و این باعث عصبانیت کشاورزان گردیده است.

دبیر نظام صنفی کشاورزان شهرستان دزفول  تصریح کرد: لذا از ریاست محترم سازمان اب و برق خواهشمندم هر چه سریعتر این مشکل را مرتفع سازد تا کشاورزان با خیال آسوده عقد قرارداد نمایند  و در مورد سیل بند زاویه ها نیز چندین سال است که داریم تذکر میدهیم  از فرماندار که بسیار کوشا هستند خواهشمندم هر چه سریعتر و در این فرصت به گابیون بندی و ترمیم نقاط آسیب دیده آن اقدام نمایند.