Error message

Notice: unserialize(): Error at offset 11 of 39 bytes in variable_initialize() (line 1189 of /var/www/vhosts/barghab.ir/httpdocs/includes/bootstrap.inc).

اخبار

کارگاه آموزشی تمرین مواجهه با سیلاب برگزارشد

کارگاه آموزشی تمرین مواجهه با سیلاب ویژه رابطین مدارس با حضور معاون حفاظت و بهره برداری، مدیر حوزه هیئت مدیره و مدیرعامل، مدیر دفتر مهندسی رودخانه ها و سواحل، مدیر حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای یزد، سرگروه زمین شناسی، انسان و محیط زیست استان یزد و دیگر اعضا برگزار شد.  

آغازعملیات اجرایی شبکه آبیاری پایاب سد گیوی

نماینده مجری طرح سد گیوی گفت: امروز با کلنگ زنی شروع عملیات اجرایی شبکه آبیاری پایاب سد گیوی در شهرستان کوثر استان اردبیل، بالغ بر 3 هزار هکتار از اراضی منطقه زیر پوشش شبکه سد گیوی قرار می گیرد.  

مهندس عباس رضوانی افزود: محدوده شبکه آبیاری و زهکشی گیوی در پایین دست سد گیوی، در 70 کیلومتری مرکز استان اردبیل و در شهرستان کوثرواقع شده است. طراحی اولیه و بازنگری آن بر اساس مبانی جدید علمی توسط شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس انجام گردیده است .

آبگیری 96 درصد سد مخزنی شهربیجار

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت : 96 درصد سد مخزنی شهربیجار تا کنون آبگیری شده است

وحید خرّمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان در این گفتگو اظهار داشت: در حال مدیریت  برای اولین سر ریز سد هستیم  که  سرریز این سد نگران کننده نیست و کنترل شده است و  سر ریز آن در مسیر رودخانه  قرار می گیرد.

انرژی‌های تجدیدپذیر راهکاری برای کاهش مصرف گاز

انرژی‌های تجدیدپذیر به دلیل نیاز نداشتن به استفاده از گاز طبیعی و سایر سوخت های فسیلی در زمان‌هایی که مصرف گاز در بخش خانگی احتمال قطعی برق را به دنبال خواهد داشت، جایگزین مناسبی برای تداوم تامین برق پایدار است.

ارائه سه خدمت رایگان به مشترکان برق استان سمنان دردهه فجر

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: به میمنت دهه فجر، سه خدمت رایگان به مشترکان استان ارائه شده است.

محمدرضا لشکری گفت: از 12 لغایت 24 بهمن ماه سال جاری، تعداد 620 مشترک برق به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و از سه خدمت رایگان شامل؛ جابه جایی داخلی لوازم اندازه گیری تک فاز مشترکین، تغییرنام اشتراک برق تک فاز و آزمایش کنتور برق انشعابات تک فاز خانگی بهره مند شدند.

آیین معارفه مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان شمالی برگزار شد

با حضور معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مسئولین استانی و شهرستانی معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی انجام شد.

افتتاح همزمان پروژه های آبرسانی به روستاهای سبزوار

همزمان با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پروژه آبرسانی فاز 6 و 8 مجتمع آریان سبزوار به بهره برداری رسید.

آمادگی 38 گروه عملیاتی شرکت توزیع برق استان سمنان درانتخابات

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان از آمادگی 38 گروه عملیاتی برق در زمینه انتخابات دوم اسفند ماه سال جاری خبر داد.

سیدمحمد موسوی زاده بیان داشت: تمامی نیروهای مدیریتی،  فنی، عملیاتی و پشتیبانی شرکت توزیع برق استان به استعداد 121 نفر برای استمرار خدمات دهی و تامین برق در امر برگزاری مطلوب انتخابات در سطح استان آماده هستند.

وی تصریح کرد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، کلیه واحدهای اتفاقات و عملیات و تعمیرات خطوط توزیع برق در روز انتخابات با آمادگی کامل در سطح هشت شهرستان استان حضور فعال خواهند داشت.

انجام عملیات قرائت کنتور,تحویل وتوزیع قبوض آب بهاو وصول مطالبات

کد : ۹۸۱۳۳
عنوان آگهی : انجام عملیات قرائت کنتور,تحویل وتوزیع قبوض آب بهاو وصول مطالبات و... مناطق تحت پوشش شرکت /آبفااستان البرز
آگهی در محدوده :  
شرکت منتشر کننده : گروه مناقصه شرکت آبفای البرز
مهلت دریافت اسناد : ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
محل دریافت اسناد : کرج - انتهای بلوار شهید چمران - شرکت آب و فاضلاب استان البرز - ساختمان شماره یک - دفتر قراردادها

اجرای عملیات مربوط به طرح آبرسانی شهر کاشمر

کد : ۳۲۳۰۲۸۳
عنوان آگهی : اجرای عملیات مربوط به طرح آبرسانی شهر کاشمر (خطوط جمع آوری ۶ حلقه چاه جدید)–اولویت اجرایی سال ۱۳۹۸ به شماره فراخوان ۲۰۹۸۰۰۱۴۴۶۰۰۰۰۸۱
آگهی در محدوده :  
شرکت منتشر کننده : گروه مناقصات شرکت آبفای خراسان رضوی
مهلت دریافت اسناد :  
محل دریافت اسناد :  
تلفن تماس :  

انجام عملیات نگهداری و تعمیرات سیستم آلارم

کد : ۵۷۴۱/۲۲۱۰۹
عنوان آگهی : انجام عملیات نگهداری و تعمیرات سیستم آلارم و سر ریز مخازن تاسیسات آب و فاضلاب منطقه جنوب تهران
آگهی در محدوده : ملی
شرکت منتشر کننده : گروه مناقصات شرکت آبفای تهران
مهلت دریافت اسناد : ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
محل دریافت اسناد : دبیرخانه مرکزی واقع در: تهران، خیابان دکتر فاطمی، شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران

اجرای ۱۶ پروژه فوق توزیع در استان‌های تهران قم و البرز

مدیر دفتر برنامه‌ریزی فنی و برآورد بار شرکت برق منطقه‌ای تهران گفت: اجرای ۱۶ پروژه فوق توزیع و انتقال را با مشارکت بخش خصوصی در برنامه داریم که پاسخگوی بخش قابل توجهی از نیاز شبکه برق تحت پوشش شرکت در استان‌های تهران، قم و البرز خواهد بود.

خدمات رساني گسترده 4 اكيپ عملياتي توزيع برق زنجان در گيلان

در پي بارش برف سنگين در مناطق شمالي كشور چهار اكيپ عملياتي از شركت توزيع نيروي برق استان زنجان از ساعات اوليه بحران گيلان، در اين استان حاضر شدند.

به گزارش روابط‌عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، 4 اكيپ از حوزه عملياتي شركت توزيع نيروي برق زنجان از ساعات اوليه بحران گيلان جهت ارائه خدمات به بخش‌هاي آسيب ديده گيلان در اين استان حضور پيدا كردند.

دستیابی به انرژی تجدیدپذیر دائمی با حفر چاه زمین گرمایی

گروهی از مهندسان با حفاری موفقیت‌‌آمیز یک چاه ۳ کیلومتری در دل زمین نشان داده‌اند که دسترسی به یک منبع انرژی رایگان و دائمی تقریبا در هر نقطه از زمین امکان‌‌پذیر است.

ارائه دستاوردهای پژوهشی وتحقیقات کاربردی آب منطقه ای گلستان

در جلسه ارائه دستاوردهای پژوهشی شرکت آب منطقه ای گلستان که با حضور مهندس نظری مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و معاونین و مدعوین دانشگاه های منابع طبیعی و علوم کشاورزی گرگان و دانشگاه فنی و حرفه ای وهمچنین همکاران شرکت  برگزار شد، ضمن ارائه طرح های تحقیقاتی از برترین محققین و پژوهشگران شرکت با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان در این جلسه مدیر عامل شرکت اظهار کرد: یکی از مسائل مهم و محوری در گام دوم انقلاب موضوع پژوهش و علم و فناوری است و امروزه کشورها در جهان با علم و دستاوردهای علمی سنجیده می شوند.

کاهش آب ورودی به سدها

مدیرکل دفتر مطالعات پایه منابع آب گفت: میزان ورودی آب درسال گذشته ۲۴ میلیارد و ۵۷ میلیون متر مکعب بود که امسال به ۱۴ میلیارد و چهار میلیون متر مکعب رسیده است.

سید محمد علی مصطفوی مدیرکل دفتر مطالعات پایه منابع آب با اشاره به آخرین وضعیت ذخایر آب در سد‌های کشور اظهار کرد: میزان پرشدگی سد‌های کشور با افزایش یک درصدی نسبت به دی ماه امسال به ۵۴ درصد رسیده است.

ایجاد جریان الکتریکی از رطوبت هوا

پژوهشگران "دانشگاه ماساچوست در امهرست"(University of Massachusetts Amherst) آمریکا در مطالعه اخیرشان موفق به ایجاد جریان الکتریکی را از رطوبت موجود در هوا شده‌اند.

 پژوهشگران آمریکایی در مطالعه اخیرشان موفق به ایجاد الکتریسیته از هوا شده‌اند و ادعا می‌کنند به زودی می‌توان از آن به عنوان باتری ساعت‌های هوشمند استفاده کرد.

لزوم مدیریت مصرف بهینه برق و گاز

با تداوم کم سابقه سرما در کشور در روزهای اخیر میزان مصرف گاز و برق افزایش چشمگیری  داشته است و توجه هر چه بیشتر مردم به کاهش مصرف گاز و برق ، استمرار خدمت رسانی در دو شبکه برق و گاز به خصوص  در مناطق کوهستانی و سردسیر را به خوبی میسر می کند.

جلوگیری از هدررفت 10 لیتر در ثانیه آب رضوانشهر

مدیر امور آبفای رضوانشهر از اجرای پروژه نشت-یابی شبکه توزیع آب رضوانشهر خبر داد.

Pages